HaberlerSinop haberSinoplu tıp öğrencisi Berkay'dan acı haber geldi

Sinoplu tıp öğrencisi Berkay'dan acı haber geldi - Sinop haber

Sinop'ta yaşayan İnşaat Mühendisi Salim Akbaş ve Mimar Zeynep Gültekin Akbaş'ın iki çocuğundan 22 yaşındaki Mustafa Berkay Akbaş'ın şehadet haberi Sinop'ta büyük üzüntüye neden oldu.

Sinoplu tıp öğrencisi Berkay'dan acı haber geldi

Ankara Başkent Üniversitesi Tıp Fakültesi 2. sınıf öğrencisi Mustafa Berkay Akbaş'ın hafta sonu tatili için arkadaşlarıyla birlikte Ankara'dan İstanbul'a gittiği öğrenildi. Akbaş ve arkadaşlarının iki grup halinde taksiye bindikleri ve hareket halindeyken patlamanın yaşandığı öğrenildi.
Şehit gencin babası Salim Akbaş, patlama haberini alır almaz sosyal medya hesabından oğlundan haber alamadığını yazmıştı. Akbaş, 'Oğlum İstanbul'daki patlamada olay yerindeymiş. Kendisinden haber alamıyorum. Adı Mustafa Berkay Akbaş. Bilgisi olan lütfen arasın' diyerek irtibat numarası yazmış ve oğluna ulaşabilmek için yardım istemişti. Aile gelen şehit haberiyle adeta yıkıldı. Acılı aile, Adli Tıp Kurumuna kaldırılan gencin cenazesini almak üzere İstanbul'a gitti. Bugün Adli Tıp Kurumundan cenazesi alınacak olan Mustafa Berkay Akbaş'ın yarın Sinop'ta toprağa verileceği kaydedildi.

Sinoplu tıp öğrencisi Berkay’dan acı haber geldiSIRADAKİ HABER