HaberlerAydın haberAK Parti yönetimi eski yöneticilerle bir araya geldi

AK Parti yönetimi eski yöneticilerle bir araya geldi - Aydın haber

AK Parti'nin Aydın'da kuruluşundan bugüne görev yapan il başkanları ve il yönetim kurulu üyeleri kahvaltıda buluştu. Adeta vefa toplantısı şeklinde geçen kahvaltılı toplantıda, eleştiriler, yapılacaklar ve yapılması gerekenler ele alındı.

AK Parti yönetimi eski yöneticilerle bir araya geldi

Kahvaltıya genel merkez teşkilat başkanlığı Aydın İl koordinatörü, önceki dönem İzmir Milletvekili Ali Aşlık, genel merkez yerel yönetimler başkanlığı 2.bölge koordinatörü önceki dönem Eskişehir milletvekili Salih Koca, Aydın İl Başkanı Ömer Özmen, Aydın İl Kadın Kolları Başkanı Seda Sarıbaş, Aydın İl Gençlik Kolları Başkanı Mustafa Enes Yıldız, kurucu il başkanı ve ilk dönem Aydın milletvekili Ahmet Rıza Acar, önceki il başkanlarından İsmail Hakkı Eser ve partinin kuruluşundan bu yana görev yapan il başkan ve yöneticileri katıldı.
Kahvaltıdan sonra yapılan değerlendirmelerde ağırlıklı olarak referandum sürecinin önemine değinildi. Aydın'da bu süreçte birlik ve beraberlik içerisinde en iyi neticeyi almak için yapılması gereken çalışmalar değerlendirildi.

AK Parti yönetimi eski yöneticilerle bir araya geldiSIRADAKİ HABER