HaberlerAnkara haberBüro Memur-Sen'den İstanbul'daki terör saldırısına kınama

Büro Memur-Sen'den İstanbul'daki terör saldırısına kınama - Ankara haber

Büro Memur-Sen Genel Başkanı Yusuf Yazgan, 'Terör örgütlerine sesleniyorum; ne yaparsanız yapın, hangi kirli oyununuzu sahneye koyarsanız koyun doğusuyla, batısıyla, kuzeyiyle, güneyiyle bir bütün olan Türkiye'miz bölünmeyecek, vatanımız, devletimiz yıkılmayacak' dedi.

Büro Memur-Sen'den İstanbul'daki terör saldırısına kınama

Büro Memur-Sen Genel Başkanı Yusuf Yazgan, İstanbul'daki hain terör saldırısıyla ilgili açıklama yaptı. Yazgan, 'Ülkemizin birlik ve beraberliğini hedef alan terör örgütleri ve işbirlikçileri bilmelidir ki; cennet vatan güzel ülkemiz, doğusuyla, batısıyla, kuzeyiyle, güneyiyle bir bütün olan Türkiye'miz bölünmeyecek, devletimiz yıkılmayacak' ifadelerini kullandı.
Terör saldırısını şiddet ve nefretle kınadıklarını belirten Yazgan, terör örgütlerini, destekçilerini ve işbirlikçilerini lanetlediklerini kaydetti. Terör saldırılarıyla birlik ve beraberliğin hedef alındığını belirten Yazgan, 'Milletimizin mayası birlikte yoğruldu, vatanımız gözünü kırpmadan kendinden geçen kahramanlarımızca kuruldu. Biliyoruz ki, cennetten bir parça olan Türkiye'miz, PKK, DEAŞ, FETÖ gibi hain, kalleş terör örgütlerinin ve işbirlikçisi yabancı ülkelerin hedefindedir. 15 Temmuz darbe girişimi, doların yükseltilmesi, terör saldırıları gibi hainliklerle, kalleşliklerle birlik ve beraberliğimiz bozulmak istenmekte, ülkemiz bölünmek istenmektedir. Terör örgütlerine sesleniyorum. Ne yaparsanız yapın, hangi kirli oyununuzu sahneye koyarsanız koyun doğusuyla, batısıyla, kuzeyiyle, güneyiyle bir bütün olan Türkiye'miz bölünmeyecek, vatanımız, devletimiz yıkılmayacak. Rengini şehitlerimizin kanından alan ay yıldızlı al bayrağımız ilelebet göklerde dalgalanacak. Ezanlarımız susmayacak. Milli mücadelede olduğu gibi aziz milletimiz bir ve beraber olarak kalleş terör örgütlerine, destekçilerine ve işbirlikçilerine en güzel cevabı verecektir. Millet olarak, Büro Memur-Sen olarak, hainlerinin kökünü kazımakta kararlı olan devletimizin her zaman yanında ve destekçisiyiz. Bir kez daha hain terör saldırısında hayatını kaybeden şehitlerimize Allah'tan rahmet, yaralılarımıza acil şifalar, aziz milletimize başsağlığı diliyorum' dedi.SIRADAKİ HABER