HaberlerAfyonkarahisar haberBaşkan Acar, İstanbul'daki terör saldırısını lanetledi

Başkan Acar, İstanbul'daki terör saldırısını lanetledi - Afyonkarahisar haber

Afyonkarahisar'ın Dinar Belediye Başkanı Saffet Acar, dün akşam İstanbul'da gerçekleştirilen hain ve kalleş terör saldırısını lanetleyen bir mesaj yayınladı.

Başkan Acar, İstanbul'daki terör saldırısını lanetledi

Olayda şehit olan polis ve vatandaşlara Allah'tan rahmet dileyen Başkan Acar, yaralılara da acil şifalar diledi. Başkan Acar mesajında şu ifadelere yer verdi:
'Her gün milletçe yüreklerimize anne babaların yüreklerine kor düşüyor. Dün akşam Beşiktaş Vodofone Arena'daki hain saldırıda 38 vatandaşımızın şehit olduğunu öğrenmiş bulunmaktayım. Ülkemizin birlik ve beraberliğinin, huzurun ve kardeşliğinin korunmasını, güçlenmesini engellemek isteyen bazı iç ve dış odaklar tarafından devletimize, milletimize ve kahraman güvenlik güçlerimize kalleşçe yapılan, saldırı ve terör eylemlerini esefle kınıyorum. Hain ve kalleş saldırıda hayatını kaybeden 38 şehidimize Allah'tan rahmet, ailelerine, yakınlarına, güvenlik güçlerimize ve yüce milletimize başsağlığı diliyorum. Bu hain ve kalleş saldırıda yaralanan 180'e yakın vatandaşlarımıza da acil şifalar dilerim. Allah milletimize sabır versin.'SIRADAKİ HABER