HaberlerAdana haberAdana'ya ikinci şehit ateşi

Adana'ya ikinci şehit ateşi - Adana haber

İstanbul'da düzenlenen terör saldırısında şehit olan çevik kuvvet polisi Mehmet Atıcı'nın, Adana'nın İmamoğlu ilçesindeki baba evine acı haber ulaştı.

Adana'ya ikinci şehit ateşi

Beşiktaş Vodafone Arena yakınlarında dün gerçekleştirilen terör saldırısında şehit olan ve 8 ay önce göreve başlayan çevik kuvvet polisi Mehmet Atıcı'nın (22) ailesine acı haber verildi. Baba İsmail Atıcı ve anne Esin Atıcı, aldıkları haber üzerine İstanbul'a gittiği öğrenildi.
Atıcı'nın şehit olduğu haberini alan çok sayıda yakını Fatih Mahallesi'nde bulunan şehidin baba ocağına akın etti. Eve ve evin çevresine dev Türk bayrakları asılırken İmamoğlu Kaymakamı Kürşad Özdemir AK Parti İl Başkanı Fikret Yeni Askeri ve emniyet teşkilatı mensupları şehidin ailesine taziyelerini ilettiler.
Şehidin çocukluk arkadaşı Harun Akyer, 'Çok üzgünüz, Tüm Türkiye'nin başı sağ olsun. Büyük bir acı içindeyiz. Mehmet benim aşağı yukarı 10 yıllık arkadaşım. Bu 10 yıllık arkadaşlığın yanı sıra komşuluğumuz var. Mehmet'i çok severdim. Milletimizin başı sağ olsun. Beraber maç izlediğimiz olurdu. Kendisi yeni polisti. Daha üniforması kirlenmemişti. Mehmet'in 8 ay gibi bir görevi olduğunu hatırlıyorum. Şehidimiz iki kardeş, bir kız bir erkek. Şehidimizi Mehmet'imizi herkes severdi' diye konuştu.

Adana’ya ikinci şehit ateşiSIRADAKİ HABER