HaberlerKütahya haberBaşkan Erdoğan'dan teröre karşı birlik ve beraberlik mesajı

Başkan Erdoğan'dan teröre karşı birlik ve beraberlik mesajı - Kütahya haber

Kütahya'nın Pazarlar Belediye Başkanı Cavit Erdoğan, İstanbul'da meydana gelen terör saldırısını kınayarak, 'Hiçbir terör örgütü birlik ve beraberliğimizi bozamayacak' dedi.

Başkan Erdoğan'dan teröre karşı birlik ve beraberlik mesajı

Pazarlar Belediye Başkanı Cavit Erdoğan, İstanbul'da meydana gelen terör saldırısıyla ilgili bir açıklama yaptı. Birlik ve beraberlik mesajı veren Başkan Erdoğan, 'Terör kimden ve nereden gelirse gelsin, 'ister DAEŞ, ister PKK, ister FETÖ' bu örgütler ve onların işbirlikçileri, birlik ve beraberliğimize yenilecek, kazdıkları kuyuya düşeceklerdir. Milletimiz bu maşa örgütlerin amaçlarına ulaşmasına asla izin vermeyecektir. Bu saldırı, küresel emperyalizm karşısında diz çökmeyen, bölgesinin sorunlarına sırt dönmeyen, insanlık için yeni umut kapıları üreten Türkiye'nin geleceğine yönelik bir saldırıdır. Terör, işgal, kaos ve komplo planlarını her defasında boşa çıkaran, alçak hesapları bozan Türkiye, dün olduğu gibi bugün de diz çökmeyecektir. Birlik ile ürettiğimiz güce sahip çıkacağız, küresel güçlerin, taşeron örgütlerin ve destekçilerinin kirli emellerini boşa çıkartacağız, heveslerini kursağında bırakacağız' dedi.
Başkan Erdoğan, 'Ortak akıl ve feraseti hakim kılmak suretiyle, millet olarak birlik ve kardeşlik içerisinde ülkemize ve geleceğimize yönelik oyunları bozma tutumumuzu kararlılıkla devam ettirmeliyiz. Bu hain saldırı kardeşliğimizi asla zayıflatmayacaktır. Gücümüzü, kardeşliğimizi muhafaza ederek bir kez daha göstereceğiz. Birliğimiz sayesinde bütün engelleri aşacağız. Bu alçak saldırılar, milletimizin sahip olduğu birlik ve beraberliğini bundan önce olduğu gibi bundan sonra da yıkmaya yetmeyecektir. Gerçekleştirilen terör saldırılarını bir kez daha lanetliyor, şehitlerimize Allah'tan rahmet, aileleri ve milletimize başsağlığı, yaralılarımıza acil şifalar diliyorum'dedi.(MB-EFE)SIRADAKİ HABER