Haberlerİstanbul haberServis minibüsçülerinden teröre tepki konvoyu

Servis minibüsçülerinden teröre tepki konvoyu - İstanbul haber

İstanbul Umumi Servis Aracı İşletmeleri Esnaf Odası, Beşiktaş'ta yaşanan terör saldırısını servis minibüsleriyle konvoy oluşturarak protesto etti.

Servis minibüsçülerinden teröre tepki konvoyu

Beşiktaş'ta yaşanan terör saldırısına tepki gösteren İstanbul Umumi Servis Aracı İşletmeleri Esnaf Odasına bağlı servis minibüsü şoförleri, Vatan caddesi üzerinde bir araya geldi. Burada toplanan servis şoförleri, minibüslerini bayraklarla donattı. Ardından polis eskortu eşliğinde konvoy halinde buradan hareket eden teröre tepki protestosuna çok sayıda servis minibüsü katıldı.
İstanbul Umumi Servis Aracı İşletmeleri Esnaf Odası Başkanı Esnaf Odası Başkanı Hamza Öztürk, 'Oda olarak mesaj attık. Bu acı günde devletimizin ve polis teşkilatımızın yanında olduğunu halkımıza ve devletimize göstermek istedik. Sonuna kadar devletimizin yanındayız. Polisimizin yanındayız. Allah öncelikle şehitlerimize rahmet eylesin. Kederli ailelerine baş sağlığı diliyorum. Buradan konvoy halinde çıkış olacak. Vatan caddesi boyunca Aksaray'dan dönerek tekrar buraya gelip buradan dağılacağız. Amacımız olayın yaşandığı Dolmabahçe'ye gitmekti. Trafikte sıkıntı olacağını bildiren emniyet yetkilileri kısa mesafeden dönmemizi talep ettiler. Biz de uygun gördük' dedi.

Servis minibüsçülerinden teröre tepki konvoyuSIRADAKİ HABER