HaberlerOrdu haberÖğretmen ve öğrencilerden anlamlı ziyaret

Öğretmen ve öğrencilerden anlamlı ziyaret - Ordu haber

Fatsa'da öğretmenler ve öğrenciler, İstanbul'da çevik kuvvet polislerine yönelik yapılan terör saldırısından İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne taziye ziyaretinde bulundular.

Öğretmen ve öğrencilerden anlamlı ziyaret

Fatsa İlçe Emniyet Müdürü İbrahim Etem Öztürk'ü ziyaret eden Fatsa İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri Ramazan giden ve Ramazan Akyol beraberinde bulunan öğretmen ve öğrenciler müdür Öztürk'e duygu dolu anlar yaşattılar.
Terör saldırılarının artık bitmesi gerektiğini belirten Fatsa İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Ramazan Akyol, 'Gün birlik ve beraberlik günüdür. Cumartesi günü yaşanılan saldırı bizleri derinden üzmüştür. Terörü lanetliyoruz. Öğrencilerimizle birlikte sizlere taziye ziyaretinde bulunmak istedik. Şehitlerimizin ruhu şad olsun, yaralılarımıza acil şifalar dilerim' dedi.
Duygusal anların yaşandığı ziyarette öğretmen ve öğrencilere yaptıkları moral ziyareti sonrası teşekkür eden Fatsa İlçe Emniyet Müdürü İbrahim Etem Öztürk, 'Yaşanan acı hepimizi derinden üzdü. Bugün yüzlerce ailenin bu hainler yüzünden gözyaşı döküyor. İnşallah bu yaşanan acılar son olur' diye konuştu.

Öğretmen ve öğrencilerden anlamlı ziyaretSIRADAKİ HABER