HaberlerErdoğan Tok: 'Polisimin yanındayım'

Erdoğan Tok: 'Polisimin yanındayım'

Ülke genelinde başlatılan 'Polisimin Yanındayım' etiketli kampanyaya Samsun'dan ilk destek İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok'tan geldi.

Erdoğan Tok: 'Polisimin yanındayım'

İstanbul Beşiktaş'ta çevik kuvvet otobüsüne yönelik hain ve alçak saldırı sonrası vatandaşlar tarafından ülke genelinde çok anlamlı bir kampanya başlatıldı. Sosyal medyada başlatılan "Polisimin Yanındayım" hareketine destek veren İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, Gazi Polis Karakolu'na moral ziyaretinde bulundu.
Türkiye her terör saldırısında olduğu gibi yine birbirine kenetlendi. İstanbul'da menfur terör saldırısına karşı tüm Türkiye tek yürek oldu. Hain ve alçak saldırının ardından vatandaşlar tarafından "#PolisiminYanındayım” etiketiyle anlamlı bir kampanya oluşturuldu. Tüm Türkiye'de sosyal medyadan başlatılan kampanya Başkan Tok da destek verdi.
Sosyal medya hesabında başlatılan kampanyaya destek vererek Gazi Polis Karakolu'na moral ziyaretinde bulunan İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, İlkadım İlçe Emniyet Müdürü Faruk Demir, Gazi Polis Merkezi Amiri Komiser Yardımcısı Fuat İlhan ile görevli polis memurlarına başsağlığı dileyerek Mevlid Kandillerini kutladı. Nöbetçi polis memurlarını tek-tek gezen Başkan Tok, polislere kandil simidi de ikram etti.

“Polisimizle omuz omuzayız”
İstanbul'da çevik kuvvet otobüsüne yönelik düzenlenen menfur saldırıyı lanetleyen İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, “İstanbul Beleştepe ve Maçka'da düzenlenen bombalı saldırı bir bütün olarak Türkiye'yi ve hepimizi hedef almıştır. Saldırıda birçok polisimiz kardeşimiz şehit olmuş. Birçok polisimiz de yaralanarak gazi unvanını almıştır. Saldırı da sivil kayıplarımızda oldu. Alçakça düzenlenen bu hain saldırıyı nefretle lanetliyorum. Bizim huzurumuz, güvenliğimiz ve geleceğimiz için canını feda etmekten çekinmeyen polisimizin her zaman yanındayız. Ziyaretimizle polislerimize hem başsağlığı dilemek hem moral vermek hem de onların Mevlid Kandillerini kutlamak istedik. Gazi Polis Merkezimiz olmak üzere ilçemizdeki tüm polis merkezlerine kandil simidi ikram ederek Mevlid Kandillerini tebrik ettik. Polisimizle bir olduğumuzu ve omuz omuza olduğumuzu göstermek istedik" diye konuştu.SIRADAKİ HABER