Haberlerİzmir haberCHP Ödemiş terörü lanetledi

CHP Ödemiş terörü lanetledi - İzmir haber

CHP Ödemiş İlçe Başkanlığı, İstanbul'da meydana gelen terör saldırısı nedeniyle açıklama yaparak birlik ve beraberlik çağrısı yaptı.

CHP Ödemiş terörü lanetledi

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Ödemiş İlçe Başkanlığı, İstanbul'daki çifte terör saldırıları nedeniyle bir açıklama yaparak saldırıları kınadı. CHP İlçe Başkanı Nazan Dönmez tarafından yapılan açıklamada, 'Bugün terörden ve teröristten başka suçlu aramaya gerek yoktur. Eksiği hatası olanların konuşulacağı gün bugün değildir. Bugün partisine, dinine, ideolojisine bakılmaksızın, terörün karşısında olan herkesle omuz omuza olma günüdür. Bu kardeşlik ve birlik, alçak teröristlere verilecek en büyük cevaptır. Terör karşısında susmayacağız, yılmayacağız, korkmayacağız. Bizi sindirmek ve bölmek isteyenler bilsinler ki, şimdi daha da kenetlenmiş, daha da güçlenmiş bir Türkiye var. Halkın gücü ve kardeşliği bu hainlerin sonu olacaktır' dedi.
Açıklamaya, CHP Ödemiş İlçe Başkanı Nazan Dönmez, CHP'li belediyesi meclis üyeleri, ilçe yönetim kurulu üyeleri, kadın ve gençlik kolları ve çok sayıda partili katıldı.

CHP Ödemiş terörü lanetlediSIRADAKİ HABER