Haberlerİstanbul haberBaşkan Akgün: 'Kandil'de dualarımız şehitlerimize'

Başkan Akgün: 'Kandil'de dualarımız şehitlerimize' - İstanbul haber

Büyükçekmece Belediyesi ve Büyükçekmece Müftülüğü'nce organize edilen Mevlid Kandili programında Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün vatandaşlarla bir araya geldi.

Başkan Akgün: 'Kandil'de dualarımız şehitlerimize'

Büyükçekmece Belediyesi ve Büyükçekmece Müftülüğü'nce organize edilen Mevlid Kandili programında Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün vatandaşlarla bir araya geldi. Bu mübarek gecede duygularını dile getiren Başkan Akgün şunları söyledi: 'Mübarek Mevlid Kandili gecesinin maneviyatını yaşamak için Kuba Camii'ndeydik. Ülkemizin zor günlerden geçtiği bu dönemde dualarımız başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere bu topraklarda vatan uğruna, bayrak uğruna canlarını veren bütün şehitlerimiz, yaralılarımız ve ülkemiz için. Mevlid kelimesi bolluk, bereket, fazilet anlamına gelir. Bu gecenin tüm İslam alemine ve insanlığa barış, huzur, mutluluk getirmesini Yüce Allah'tan dilerim.'
Katılımın yoğun olduğu programda mevlit ve dualar okundu. Mevlid çıkışı Büyükçekmece Belediyesi ekipleri tarafından kandil simidi ve lokum ikramı yapıldı.

Başkan Akgün: "Kandil’de dualarımız şehitlerimize"SIRADAKİ HABER