HaberlerAdıyaman haberToprak terör saldırısını kınadı

Toprak terör saldırısını kınadı - Adıyaman haber

Adıyaman'ın Kahta ilçe Belediye Başkanı Abdurrahman Toprak İstanbul'da art arda yaşan terör saldırılarını kınadı.

Toprak terör saldırısını kınadı

Türkiye'nin güçlü bir devlet olduğunu ve terör ile teröristlere teslim olmayacağını vurguladığı mesajında, 'İstanbul Beşiktaş'ta Vodafone Arena yakınında meydana gelen iki ayrı bombalı saldırıda 44 şehit verdik çok sayıda yaralımız var. Acımız çok büyük. Hayatını kaybeden emniyet mensubumuz ve vatandaşlarımıza Allah'tan rahmet, yaralılara da acil şifalar diliyorum.
Bu tür hain saldırılarla devletimize ve milletimize, milli birlik ve beraberliğimize kastedenler, milletimizin bu menfur olaylar karşısındaki dik duruşuyla gereken cevabı alacaklardır.
Bu millet vakur duruşuyla, bu alçakça tuzakları kuranlara dün olduğu gibi bugün de fırsat vermeyecektir.
Ülkemiz güçlü bir devlettir hiçbir zaman teröre, teröriste teslim olmaz. Mübarek Mevlid Kandilinde meydana gelen bu saldırı ile terörün dini, dili, ırkı, vatanı olmadığını bir kez daha göstermiştir.
Acımız büyüktür ama bu büyük acıyı da milletçe daha çok bütünleşerek ve kenetlenerek aşacağız.
Huzur ve güvenliğimizi hedef almış bu alçak saldırıyı, PKK, FETÖ veya DAEŞ adı ne olursa olsun bütün terör örgütlerini, her türlü terörü, teröre destek verenleri ve terörün arkasındaki iç ve dış güçleri şiddetle kınıyorum' ifadelerini kullandı.SIRADAKİ HABER