HaberlerÇorum haberBelediye personeli Nevşehir'i gezdi

Belediye personeli Nevşehir'i gezdi - Çorum haber

Çorum'un Sungurlu Belediyesi bünyesinde bulunan Fen işleri, Temizlik ışleri ve itfaiye birimlerinde çalışan personeller hafta sonu Nevşehir-Kozaklı'da yoğun geçen yaz sezonun yorgunluğunu attılar.

Belediye personeli Nevşehir'i gezdi

Personeller ilk olarak Ürgüp, Göreme, Uçhisar ilçelerini gezerek kapadokya turu yaptılar. Kapadokya turunu tamamlayan belediye çalışanları daha sonra Nevşehir-Kozaklı'da bulunan Termal otele dinlemeye geçtiler.
Zor şartlar altında görevlerini büyük bir titizlikle gerçekleştiren işçilerele gurur duyduğunu, dinlenmeyi ve güzel akit geçirmeyi herkesten çok işçi kardeşlerimizin hakettiğini söyleyen Sungurlu Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner, 'Bu yaz oldukça yoğun bir sezon oldu. İlçemize hizmet etmek için işçi kardeşlerimle gece gündüz demeden çalıştılar. Mesai arkadaşlarımla gurur duyuyorum. Amacımız hemşehrilerimize kaliteli hizmet sunarken, işçi kardeslerimizi hakettikleri değeri vermektir. Hepsine emekleri için teşekkür ederim' dedi.
Düzenlenen motivasyon gezisinden son derece memnun olduklarını dile getiren belediye personelide, 'Başkanımız bizi her zaman düşündüğünü göstermiştir. Bu gezi bize verilen değerin açık göstergesidir. Başkanımıza çok teşekkür ediyoruz' dediler.

Belediye personeli Nevşehir’i gezdiSIRADAKİ HABER