HaberlerBalıkesir haberAyvalık'ta Ak Partili kadınlar 15 Eylül Ortaokulu rehberlik odasını yeniledi

Ayvalık'ta Ak Partili kadınlar 15 Eylül Ortaokulu rehberlik odasını yeniledi - Balıkesir haber

Balıkesir'in Ayvalık ilçesinde, hazırladıkları 'Eğitime Tam Destek Projesi' kapsamında AK Parti İlçe Kadın Kolları tarafından 15 Eylül Ortaokulu'nun Rehberlik odası yenilendi.

Ayvalık'ta Ak Partili kadınlar 15 Eylül Ortaokulu rehberlik odasını yeniledi

Eğitime Tam Destek Projesi kapsamında Ayvalık AK Parti Kadın Kolları Başkanı Hadiye Taşmaz, 15 Eylül Ortaokulunda yeni oluşturulan rehberlik odası tefrişatını yönetim kurulundaki arkadaşlarıyla birlikte üstlenerek, okul idaresine hediye etti.
Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Başkan Taşmaz, 'Ayvalık AK Parti Kadın Kolları olarak Eğitime Tam Destek projesi ile ilgili okullarımızın bir kısım ihtiyaçlarını karşılamaya devam ediyoruz. Ayvalık'ta eğitim gören çocuklarımıza bizler de elimizden geldiğince yardım yapmak istiyoruz. Bu yardımlarımızı inşallah daha da büyüterek, sosyal farkındalık oluşmasını temenni ediyoruz. Ayvalık 15 Eylül Ortaokulu'nda yeni açılacak olan rehberlik odasının tefrişat eksiği olduğunu öğrendik ve hemen harekete geçerek bizler de çocuklarımıza böyle bir katkı olsun diye tefrişatlarını sağladık. İnşallah önümüzdeki süreç içerisinde birçok okulumuzun eksiklerini tamamlamak için yeni projeler hazırlıyoruz' dedi.
Amaçlarının Ayvalık'ta bulunan okullarda çorbada tuz misali eğitime katkı vermek olduğunu vurgulayan AK Parti Ayvalık İlçe Kadın Kolları Başkanı Hadiye Taşmaz, 'Bu gaye ile elimizden geldiğince katkı vermeyi sürdüreceğiz. Çünkü çocuklar her şeyin en güzeline layıktır. Bizler de bu liyakat çerçevesi içerisinde canla başla çalışmaya devam edeceğiz. Bizlere projelerimizi gerçekleştirme konusunda her türlü desteği sağlayan başta Ayvalık İlçe Milli Eğitim Müdürü Erkan Bilen'e, Ayvalık AK Parti İlçe Başkanı Hakan Kayaalp'e, 15 Eylül Ortaokulu Müdürü Soner Suyolcu ve okulda yeni göreve başlayan rehberlik öğretmeni Nurbanu Öztürk'e teşekkür ederim' diye konuştu.

Ayvalık’ta Ak Partili kadınlar 15 Eylül Ortaokulu rehberlik odasını yenilediSIRADAKİ HABER