HaberlerAntalya haberAK Parti'den Emniyete başsağlığı ziyareti

AK Parti'den Emniyete başsağlığı ziyareti - Antalya haber

AK Parti Antalya İl Başkanı Rıza Sümer, İstanbul Beşiktaş'taki terör saldırısında şehit olan polis memurları için İl Emniyet Müdürü Celal Uzunkaya'ya başsağlığı ziyaretinde bulundu.

AK Parti'den Emniyete başsağlığı ziyareti

AK Parti Antalya İl Başkanı Rıza Sümer ve Yönetimi İstanbul Beşiktaş'ta Vodafone Arena Stadı yakınında ve Maçka Parkı'nda düzenlenen terör saldırısında şehit olan polis memurları için İl Emniyet Müdürü Celal Uzunkaya'ya başsağlığı ziyaretinde bulundu. Yaşanan terör saldırısıyla birlikte ülkemizin dört bir yanında vatandaşların polis memurları ile kucaklaştığını ve başsağlığı dilediğinde bulunduğunu belirten Sümer, 'AK Parti Antalya İl Başkanlığı olarak bizde bu kapsamda Emniyet Müdürümüz Celal Uzunkaya'yı ziyaret ettik. İlçe Başkanlarımızda ilçelerinde bu ziyaretleri gerçekleştirerek emniyet teşkilatımızın yanında oldular. Ziyaretlerimizde gözü dönmüş terör örgütlerinin düzenlediği kanlı eylemde bayrağımız uğruna canlarını veren polislerimiz için AK Parti ailesi olarak bizlerde başsağlığında bulunduk. İnşallah bir daha böyle acıyı milletimiz olarak yaşamayız. Devletimizin şefkat yüzü olduğu kadar artık sert yüzünü de hükümetimiz gösterecektir' dedi.

Gençler polis merkezlerini ziyaret etti
Ayrıca yaşanan terör saldırı nedeniyle AK Parti Antalya İl ve 19 İlçe Gençlik Kolları Başkanlıkları polis karakollarını ziyaret etti. Ziyaretlerde gençler polis memurları ile birlikte yaşanan saldırı kınayan mesajlar verdi. Ziyaretlerden son derece memnun kaldıklarını belirten polis memurları ise ilk kez polis karakollarının kalabalık ve kapsamlı olarak ziyaret edildiğine dikkat çekerek gençlere teşekkür ettiler.

AK Parti’den Emniyete başsağlığı ziyaretiSIRADAKİ HABER