HaberlerKayseri haberKayserispor Şehitler Tepesi'nde Dua Etti

Kayserispor Şehitler Tepesi'nde Dua Etti - Kayseri haber

Ziraat Türkiye Kupası D Grubu ikinci maçın Beşiktaş ile deplasmanda karşı karşıya gelecek olan Kayserispor, bu gün İstanbul'da hain terör saldırısının meydana geldiği Şehitler Tepesi'nde, şehitler için dua etti.

Kayserispor Şehitler Tepesi'nde Dua Etti

Bu gün sabah yaptığı antrenman sonrasında uçakla İstanbul'a giden Kayserispor kafilesi, havaalanından direk olarak hain terör saldırısının meydana geldiği Şehitler Tepesi'ne gitti. Kayserisporlu futbolcular ve teknik heyet burada şehitler için dua etti.
Kayserispor'un resmi internet sitesinden ise konuyla ilgili olarak şu açıklama yapıldı: '10 Eylül akşamı İstanbul Beşiktaş Vodafone Arena yakınlarında hain, kalleş terör örgütü tarafından gerçekleştirilen bombalı saldırı sonucunda şehit olan polis ve vatandaşlarımızı anmak için takımımızla birlikte saldırının yapıldığı alanı ziyaret ettik ve dua edip, karanfil bıraktık. Kalleşlikte sınır tanımayan çapulcular sürüsü terör örgütleri bilmelidir ki yaptıkları her kalleşlikte bizleri milletçe daha çok yakınlaştırıyor, tek yumruk haline getiriyorlar. Emellerine ulaşamayacak, milletimizin ve devletimizin kararlılığı karşısında yok olacaktır.'

Kayserispor Şehitler Tepesi’nde Dua EttiSIRADAKİ HABER