HaberlerTerme halkı polisin yanında

Terme halkı polisin yanında

Terme Belediye Başkanı Şenol Kul, AK Parti İlçe Başkanı Ali Kılıç, belediye meclis üyeleri ve bir grup partili, İlçe Emniyet Müdürlüğü'nü ziyaret etti. Başkan Kul, 'Terme halkı her zaman polisinin yanındadır' dedi

Terme halkı polisin yanında

İstanbul'daki hain saldırının ardından emniyet teşkilatlarına ziyaretler devam ediyor.
Terme Belediye Başkanı Şenol Kul, AK Parti İlçe Başkanı Ali Kılıç, belediye meclis üyeleri ve bazı partililerle birlikte İlçe Emniyet Müdürlüğü'nü ziyaret ederek, başsağlığı diledi. Polislere karanfil dağıtan Başkan Kul, terörün her türlüsünü lanetlediğini belirterek, "Türkiye'nin bölünmez bütünlüğünü, birlik ve beraberliğini bozmaya hiçbir şer odağının gücü yetmeyecek" dedi.

HER ZAMAN YANINIZDAYIZ
Terme İlçe Emniyet Müdürü Lütfi Tanrıkulu ve görevli polis memurlarıyla sohbet eden Başkan Kul ve beraberindekiler, 'her zaman yanınızdayız' mesajı verdi. Ziyaret dolayısıyla duygulandığını ifade eden Terme İlçe Emniyet Müdürü Lütfi Tanrıkulu “Biz biliyoruz ki Terme halkı her zaman yanımızda. Bu nazik ziyaret için teşkilatım adına bir kez daha teşekkür ediyorum. Şimdiye kadar olduğu gibi bundan sonra da mücadelemizi sürdürerek şer odaklarının üstesinden geleceğiz” diye konuştu.

MÜCADELEMİZ SÜRECEK
Polis teşkilatına ve Türk milletine sabır ve başsağlığı dileyen Başkan Kul, "Milletimiz, ülkemizin huzuru ve güvenliği için şehit olan kahramanlarımızı hiçbir zaman unutmayacak, sonsuza kadar saygı ve rahmetle yad edecektir. Bu duygularla, şehit emniyet mensuplarımıza ve sivil vatandaşlarımıza Allah'tan rahmet, ailelerine, yakınlarına ve yüce milletimize başsağlığı ve sabırlar diliyor, yaralılara Allah'tan acil şifalar temenni ediyorum" ifadelerini kullandı.

 

 SIRADAKİ HABER