Haberler SAMGİAD Başkanı Savaş Gömeç: Beraberliğimiz daim olsun

SAMGİAD Başkanı Savaş Gömeç: Beraberliğimiz daim olsun

SAMGİAD Başkanı Savaş Gömeç, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla Haber Medya Grubu'nu ziyaret etti. Gömeç, 'Sesimizi duyuran basınımızının değerli temsilcileri ile bizim birlik ve beraberliğimiz her zaman daim olsun' dedi

 SAMGİAD Başkanı Savaş Gömeç: Beraberliğimiz daim olsun

Samsun Genç İşadamları Derneği Başkanı Savaş Gömeç, Yönetim kurulu Üyesi Kerem Özal ve Dernek Asistanı Özlem Erdoğan ile birlikte 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla Haber Medya Grubu'nu ziyaret etti. Ziyarette Haber Medya Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve Haber Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Necdet Uzun, Haber Medya Satış ve Pazarlama Direktörü Hülya Hacıoğlu, Haberaks TV Genel Yayın Koordinatörü Fatih Korkmaz, Haber Medya Haberler Müdürü Onur Nurdemir, Haber Radyo Genel Yayın Yönetmeni Cumhur Kocaoğlu, Haberaks TV Programlar Koordinatörü Sinan Sallabaş ile sohbet eden Gömeç, dernek çalışmaları hakkında bilgi verdi.

SAMGİAD Başkanı Gömeç, Haber Medya Grubu ile uzun yıllardır devam eden uyumlu çalışmalarının önemine vurgu yaparak, "Arkadaşlarımızla birlikte '10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü' gibi anlamlı bir dönem içerisinde bulunduğumuz için bu ziyareti gerçekleştirmek ve en içten teşekkürlerimi iletmek için buradayım. Sesimizi duyuran değerli basın mensuplarıyla birlik ve beraberliğimiz her zaman daim olsun. Birlikte yaratacağımız sinerjinin devamlılığını diliyorum. Haber Medya Grubu'nun tüm yöneticilerinin ve çalışanlarının 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü'nü bir kez daha kutluyor, kendilerine sağlıklı ve başarılı bir ömür diliyorum" dedi.

Dilber BAHADIR SIRADAKİ HABER