HaberlerMalatya haberMalatyalı hakem Erdoğan Özdemir hokey şampiyonasında görev alacak

Malatyalı hakem Erdoğan Özdemir hokey şampiyonasında görev alacak - Malatya haber

Alanya'da 10-12 Şubat 2017 tarihleri arasında düzenlenecek Kapalı Alan Kulüpler Şampiyonasında, hakem olarak Malatyalı Hokey Hakemi Erdoğan Özdemir de görev alacak.

Malatyalı hakem Erdoğan Özdemir hokey şampiyonasında görev alacak

Birçok ülkeden önemli hokey takımlarının mücadele edeceği şampiyonada görev yapacak olan Erdoğan Özdemir, bu önemli görevin kendisine verilmesinden dolayı büyük mutluluk duyduğunu kaydetti.
-'Elimden gelenin fazlasını yapacağımı ifade etmek istiyorum'
İHA'ya konuşan Özdemir, yaptığı açıklamada '' Uluslararası Arenada ülkemizi en iyi şekilde temsil etmek için elimden gelenin fazlasını yapacağımı ifade etmek istiyorum. Şuan turnuvaya tam olarak hazır olduğumu ve bu görevi eksiksiz yerine getireceğimden kimsenin şüphesi olmasın. Bana güvenip bu görevi veren Hokey Federasyonu Başkanımız Sayın Sadık Karahan, yönetim Kuruluna teşekkür ediyorum. Yine bu görevi bana layık gören ve hiç bir zaman desteklerini esirgemeyen MHK adına Okan SARI başkanıma ve yönetim kuruluna, tecrübelerini benimle paylaşan hemşerimiz Uluslararası Hakem Halef Uluğ'a müteşekkirim. Hep beraber olduğumuz tüm hakem arkadaşlarıma, antrenman eksiğimiz olmaması için kapılarını her zaman bize açan Malatya Anadolu Ateş Hokey takımı hocası ve sporcularına, tabi ki son olarak hep yanımda olan Aileme sonsuz teşekkür ederim' diye konuştu.SIRADAKİ HABER