HaberlerSamsunspor Sportif Direktörü Zeren: O bölgeye takviye yapılacak

Samsunspor Sportif Direktörü Zeren: O bölgeye takviye yapılacak

Samsunspor Sportif Direktörü Coşkun Zeren, 'Eksik bölgelerimiz var ve bunu kabul ediyoruz. O bölgelerimiz için transfer şart. Bugün yönetim kurulu ve hocamız ile biraraya geleceğiz. Önceliğimiz ise defans mevkisine takviye yapmak olacak'd

Samsunspor Sportif Direktörü Zeren: O bölgeye takviye yapılacak

 

GEREKLİ ÇALIŞMAYI YAPACAĞIZ
Ligin ikinci yarısına Bandırmaspor mağlubiyetiyle başlayan Samsunspor'da moraller bozuldu. Devre arası kampını verimli geçiren ve önemli isimleri kadrosuna katan Kırmızı-Beyazlılarda gözler eksik bölgelere çevrildi. Bazı bölgelerde eksiklikler olduğunu belirten Samsunspor Sportif Direktörü Coşkun Zeren, "Eksik bölgelerimiz var bunu kabul ediyoruz. O bölgeler için bugün hocamız ve yönetim kurulu ile biraraya gelip gerekli çalışmaları yapacağız.

İYİ BİR TAKIM OLACAĞIZ
Önceliğimiz defans mevkisine takviye yapmak. Perşembe gününe kadar eksik bölgeleri tamamlayabilirsek daha ayağı yere basan bir takım haline geleceğimizi düşünüyorum. Yeni oyuncuların takıma adaptasyonu birkaç hafta sürecektir. Yine de Bandırmaspor maçında gösterdikleri performanstan memnunuz. Biraz daha zaman sonra takım daha da ileriye gidecektir. Bundan sonra ki süreçte çok daha iyi ve diri bir takım ortaya çıkacaktır” diye konuştu.

 SIRADAKİ HABER