HaberlerMinik yürekler 'SES' getirdi

Minik yürekler 'SES' getirdi

Samsun SES Okulları anaokulu öğrencileri Haber Medya Grubu'nu ziyaret ederek, hazırladıkları gazeteleri Haber Medya Grubu Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Necdet Uzun'a hediye etti

Minik yürekler 'SES' getirdi

Samsun Ses Okulları Halkla İlişkiler Müdürü Burcu Doğuyıldızı, Anaokul Koordinatörü Fatoş Civelek, Okulları Anaokulu öğretmenleri ve öğrencileri Haber Medya Grubu'nun Borkonut Niş İş Merkezi'ndeki çalışma kompleksini ziyaret etti.

HABER MEDYA'YI TANIDILAR
Haber Medya ziyaretinde öğrenciler, Haber Gazetesi, Haberaks TV, Haber Radyo, Haberhayat Dergisi ve habergazetesi.com.tr hakkında bilgiler aldı. Haber Medya Haberler Müdürü Onur Nurdemir, öğrencilere gazeteciliğin önemini ve Haber Medya Grubu'nun çalışmalarını anlattı.

GAZETE HEDİYE ETTİLER
Ziyarette minik öğrenciler, hazırladıkları gazeteleri Haber Medya Grubu Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve Haber Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Necdet Uzun'a hediye etti. Necdet Uzun, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirip, öğrencilere hediyeleri için teşekkür etti ve başarılar diledi.

Samsun SES Okulları Anaokulu öğretmen ve öğrencileri ise Haber Medya Grubu'nu ziyaret etmekten mutluluk duyduklarını söyledi.

Dilber BAHADIR SIRADAKİ HABER