HaberlerYUMI LASHES KERATİN KİRPİK UYGULAMASI FATOŞ SİVASLI GÜZELLİK SALONU'NDA

YUMI LASHES KERATİN KİRPİK UYGULAMASI FATOŞ SİVASLI GÜZELLİK SALONU'NDA

Doğal, güzel ve uygun kirpiklerin hayali, yeni nesil Yumi Lashes teknolojisi ile gerçek oluyor! Yumi Lashes, kirpik geliştirme güzellik dünyasının gerçek bir devrimidir.

YUMI LASHES KERATİN KİRPİK UYGULAMASI FATOŞ SİVASLI GÜZELLİK SALONU'NDA

İsviçre'de üretilen ve artık bütün Avrupa ülkelerinde ün kazanan Yumi Lashes prosedürü şimdi de Türkiye kirpik hizmetleri piyasasına sunuldu.Yumi Lashes, sadece yetkili uzman tarafından gerçekleştirilen ve sonunda daha iri göz görünümü, kalınlaşmış, sıklaşmış kirpik ve kalkmış göz kapakları etkisi sağlayan, 5 adımdan oluşan bir prosedürdür.

Yumi Lashes; pigment, keratin ve vitamin takviyeleriyle yapılan kirpik bakım işlemidir.Yumi Lashes; kirpiklerinize 2 ay süre ile ideal uzunluk, keskin kıvrım ve gözle görülür keskin dolgunluk sağlar.Yumi Lashes işlemi, her zaman mükemmel görünmek isteyen kadınlar için artık Fatoş Sivaslı Güzellik Salonu'nda uygulanmaktadır.

Şu anda dünyada bu prosedürün bir benzeri yoktur.
Yumi Lashes "besleyici maddeleri" sayesinde kirpik yapısını güçlendirir!

"İri göz görünümü" etkisi özel pigment dolgusu sayesinde gerçekleşiyor.

İşlem sonrası kirpiklere özel ek bakım veya düzeltme gerekmiyor.
Herhangi bir huzursuzluk hissetmiyorsunuz. Kirpiklerinize rimel sürebilirsiniz, korkusuzca makyaj yapabilir, makyajınızı temizleyebilirsiniz.Kirpikler yumuşak, düzgün, en önemlisi doğal görünümlü olacak!SIRADAKİ HABER