HaberlerOrdu haber40 kişiye parti rozeti takıldı

40 kişiye parti rozeti takıldı - Ordu haber

AK Parti Fatsa İlçe Başkanlığı tarafından gerçekleşen tanışma toplantısında 40 kişiye parti rozeti takılarak partiye üyelikleri gerçekleştirildi.

40 kişiye parti rozeti takıldı

AK Parti Fatsa İlçe Başkanlığı tarafından, yapılacak referandum çalışmalarını görüşmek üzere gerçekleşen toplantı da parti yeni üyelerine rozetleri takıldı. AK Parti Fatsa İlçe Başkanı Abdullah Uçar, Fatsa İlçe Teşkilatımızın üye sayısı şuan 16 bin kişiye ulaşmıştır. Bu rakam gün geçtikçe artmaya devam ediyor' dedi.
Başkan Abdullah Uçar yaptığı açıklamada, 'Ülkemizin içinde bulunduğu bu günlerde birlik ve beraberliğin çok önemli ve çok anlamlı olduğunu belirtmek istiyorum. Artık sen ben meselesi yok, artık mesele memleket meselesi. Şimdiden yeni üyeliğinizin başta ülkemize ve milletimize ve partimize hayırlı uğurlu olmasını diliyorum. Teşkilat olarak siyasi felsefemiz, vatanımız, milletimiz, geleceğimiz, bayrağımız, ezanımız, birlik ve beraberliğimiz için Allah rızası için fedakarca çalışacağız, ama asla karşılık beklemeyeceğiz. 15 yıllık iktidar sonrasında yüzde 50 oy alabilmenin temel sebebi bu olduğunu düşünüyorum. Ülkemizin içinde bulunduğu durumu göz önüne aldığımızda bu günkü birlik ve beraberliğin siyasi bir birlikteliğin daha ötesinde bir öneme haiz olduğunu düşünüyorum. Yakın bir süre içinde olacak olan referandum sürecinde yine prensiplerimiz doğrultusunda fedakarca çalışacağız ve alın teri dökeceğiz' şeklinde konuştu.
Konuşmaların ardından AK Parti'ye yeni üye olan vatandaşlara AK Parti Fatsa İlçe Başkanı Abdullah Uçar tarafından parti rozetleri takıldı.

40 kişiye parti rozeti takıldıSIRADAKİ HABER