HaberlerBafra Belediye Başkanı Şahin: 'Büyük bir aileyiz'

Bafra Belediye Başkanı Şahin: 'Büyük bir aileyiz'

Bafra Belediye Başkanı Şahin: 'Büyük bir aileyiz'

Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin, toplumun her kesiminden insanlarla her zaman bir arada olmaktan büyük memnuniyet duyduklarını ifade ederek, 'Biz büyük bir aileyiz' dedi.

Eğitim-Sen Bafra İlçe Temsilcisi Salim Hepsert ve Yönetim Kurulu üyeleri, Belediye Başkanı Zihni Şahin’i ziyaret etti. İlçedeki eğitim çalışmalarının değerlendirildiği ziyaretle ilgili açıklamalarda bulunan Başkan Şahin, "Bugün ülkemizde güçlü bir kamu çalışanları sendikacılığı bulunmaktadır. Baframızda da çok güçlü bir sivil toplum kuruluşu yapısı bulunmaktadır. Eğitim-Sen, Bafra'da sendikacılık alanında önemli çalışmalar yürütüyor. Her zaman bir araya gelip, görüş alışverişinde bulunduk. İlçemiz için bir ve beraberiz. Bafra olarak büyük bir aileyiz" dedi.

KAYAR'DAN TEŞEKKÜR

1-7 Mart Muhasebe Haftası nedeniyle Belediye Başkanı Zihni Şahin'i ziyaret eden Samsun Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası Başkanı Hayrul Kayar da, "Her yıl değişik etkinliklerle ve ziyaretlerimizle haftamızı kutluyor ve algı oluşmasını sağlıyoruz. Bu konuda sizlerle de her zaman dayanışma halinde olmaya çalışıyoruz. Çok sayıda meslektaşımızın faaliyette bulunduğu Bafra’da belediyemizin konuya dair billboardları dikkat çekiyor. Çalışmalarımıza verdiğiniz destek nedeni ile sizlere çok teşekkür ediyorum” dedi.

AVANTAJ SAĞLAYACAK

Belediye Başkanı Şahin ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, şu ifadelere yer verdi: “Son yıllarda mesleki dayanışma çalışmaları bizleri hoşnut ediyor. Özellikle de bu dayanışmanın muhasebeciler ve mali müşavirler arasında daha güçlü olduğunu gözlemliyoruz. Bu birlikteliğin güçlenerek yürütülmesi hem sizler hem de içerisinde yaşadığınız şehre büyük avantajlar sağlayacaktır" dedi.SIRADAKİ HABER