HaberlerEskişehir haberAk Parti'nin İnönü'de İlçe Üye Buluşması

Ak Parti'nin İnönü'de İlçe Üye Buluşması

Ak Parti'nin İnönü'de İlçe Üye Buluşması

AK Parti İnönü İlçe Teşkilatı Üye Buluşması, İlçe Başkanı Hasan Kırıkçı'nın başkanlığında gerçekleştirildi.


Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi Halk Oylaması çalışmalarına tüm hızıyla devam eden AK Parti Eskişehir İl Teşkilatı, üye buluşmalarına İnönü İlçesi ile devam etti. Çok sayıda partilinin katıldığı Üye Buluşması İlçe Koordinatörü Seydi Kartalca'nın konuşmaları ile başladı. Kartalca, 'İstikrarın sistemli hale getirilerek kalıcı olması Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi mümkün olacaktır' dedi.
Kartalca'nın ardından AK Parti İl Teşkilat Başkanı Av. İsmail Hakkı Civelekler de Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi'nin Türkiye'ye kazandıracaklarını partililerle paylaştı. Civelekler, evet oyu ile Türkiye'nin kalıcı siyasi istikrar, hızlı ve etkili icraat, güvenli ve huzurlu Türkiye, güçlü yasama güçlü icraat, güçlü meclis güçlü temsil, birlik ve uzlaşma ile güçlü yönetim güçlü Türkiye'nin önünün açılacağını söyledi.
İnönü İlçesi Üye Buluşmalarında ilçe sakinleri ve partililerle bir araya gelen AK Parti Eskişehir Milletvekili Harun Karacan da, farklı partilerden Başbakan ve Cumhurbaşkanının arasında çıkan krizin sıklıkla ülkeyi krize götürdüğünü söyledi.

Ak Parti'nin İnönü'de İlçe Üye BuluşmasıSIRADAKİ HABER