HaberlerHavza Belediye Başkanı İkiz: 'Önemli görev yürütüyorsunuz'

Havza Belediye Başkanı İkiz: 'Önemli görev yürütüyorsunuz'

Havza Belediye Başkanı İkiz: 'Önemli görev yürütüyorsunuz'

Havza Belediye Başkanı İkiz, 'Mali müşavirler bizim bir anlamda kamu adına toplayacağımız kaynağın oluşmasına katkı veren meslek grubu üyeleridir. Bu anlamda önemli bir görevi yürütüyorsunuz' dedi

“Muhasebeciler Haftası” etkinlikleri çerçevesinde Havza’da bir dizi ziyaret gerçekleştiren Samsun Mali Müşavirler ve Muhasebeciler Odası yönetimi, ilk olarak Havza Belediye Başkanı Murat İkiz’i makamında ziyaret etti.

Ziyarette, Muhasebeciler Haftası etkinlikleri hakkında Belediye Başkanı İkiz’e bilgi veren SMMMO Başkanı Hayrul Kayar, “Bizler birer KOBİ’yiz ve önemli istihdam sağlıyoruz. Katma değer yaratıyoruz. Tek isteğimiz, insanca çalışma koşullarıdır. Uluslararası standartlarda ne varsa biz de aynısını istiyoruz. Bizler sonuçta iş dünyasına hizmet veriyoruz. Emeğimize saygı ve aynı zamanda ücretlerimizin zamanında ödenmesini istiyoruz" dedi.

TEŞEKKÜR ETTİ

Heyetin bu anlamlı haftada düzenlediği ziyaret nedeniyle duyduğu memnuniyeti dile getiren Belediye Başkanı İkiz ise, “Mali müşavirler bizim bir anlamda kamu adına toplayacağımız kaynağın oluşmasına katkı veren meslek grubu üyeleridir. Bu anlamda önemli bir görevi yürütüyorsunuz. Sizlerin şahsında bütün meslek grubu üyelerini kutluyor ve teşekkür ediyorum” dedi.

SMMMO Başkanı Kayar, ziyaretin anısına Belediye Başkanı İkiz’e plaket takdim etti.SIRADAKİ HABER