HaberlerDüzce haberAK Parti'den DESKKKOP'a Referandum ziyareti

AK Parti'den DESKKKOP'a Referandum ziyareti

AK Parti'den DESKKKOP'a Referandum ziyareti

AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin ve yönetimi Düzce Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifini ziyaret etti.


AK Parti Düzce İl Başkanlığı, 16 Nisanda gerçekleştirilecek olan Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi için Sivil Toplum Kuruluşlarını ziyaret ediyor. İl Başkanı Hikmet Keskin başkanlığında yönetim kurulu üyeleri Düzce Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifini ziyaret ettiler. Ziyarette Hikmet Keskin yapılacak olan referandum süreci ile ilgili bilgi aktarıldı ve 18 maddelik değişikliğin ülkemize getireceği faydalardan bahsetti.
Düzce Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı Ertan Taşlı'da ziyaretten dolayı memnun kaldığını belirterek 'Bizler devletimizin esnafımıza verdiği destekleri biliyoruz. Bu destekler bizlerin aracılığı ile esnafa ulaşıyor. Referandum sürecinde esnafımız için olumlu gelişmelere vesile olacağını düşünüyoruz. Bizler ve esnafımız her zaman devletimizin ve milletimizin yanındadır ve yanında olmaya da devam edecektir. Yaptığınız bu ziyaretten dolayı esnafımız adına teşekkür ediyorum' dedi.
Ziyaret hep birlikte çekilen fotoğrafın ardından son buldu.


SIRADAKİ HABER