HaberlerOrdulu şehidin babası: 'Vatan sağ olsun'

Ordulu şehidin babası: 'Vatan sağ olsun'

Fırat Kalkanı Harekâtı'nda şehit düşen Fatsalı Uzman Çavuş Kerem Çalışkancı'nın babası Ahmet Ali Çalışkancı, 'Rabbim devletimize, milletimize zeval vermesin. Oğlumuz şehit oldu. Vatan sağ olsun' dedi.

Ordulu şehidin babası: 'Vatan sağ olsun'


AK Parti Fatsa İlçe Başkanı Abdullah Uçar, Fırat Kalkanı Harekâtı'nda şehit düşen Fatsalı Uzman Çavuş Kerem Çalışkancı'nın ailesine taziye ziyaretinde bulundu. Şehidin babası Ahmet Ali Çalışkancı ile bir süre sohbet eden başkan Abdullah Uçar, ülke olarak hem içeride hem dışarıdaki hainlerle uğraştıklarını söyledi. Uçar, 'Bizler her zaman milletimizin yanındayız. Şehit kardeşimize Allah'tan rahmet diliyorum. Türk milletinin başı sağ olsun. Şehidimizin mütevazi olan babası Ahmet Ali Çalışkancı amcamızı sabırlı, şükürdar ve ihlaslı gördük elhamdülillah. Şehidimizin mekanı cennet olsun' diye konuştu.
Ziyaretlerinden dolayı Başkan Uçar ve yönetim kurulu arkadaşlarına teşekkür eden Ahmet Ali Çalışkancı, 'Rabbim devletimize, milletimize zeval vermesin. Oğlumuz şehit oldu. Vatan sağ olsun. Bizleri yalnız bırakmayan acımızı paylaşan herkese çok teşekkür ediyorum' şeklinde konuştu.SIRADAKİ HABER