HaberlerBoluspor'da Fatih Tekke galip gelmek istiyor

Boluspor'da Fatih Tekke galip gelmek istiyor

Boluspor'un Teknik Direktörü Fatih Tekke, Adana Demirspor maçı öncesi yaptığı açıklamada, 'Rakiplere saygımız var ancak taraftarımızın desteğiyle galip gelmek istiyoruz' dedi.

Boluspor'da Fatih Tekke galip gelmek istiyor

PTT 1. Lig takımlarından Boluspor, pazar günü kendi sahasında ligin güçlü ekiplerinden Adana Demirspor'u ağırlayacak.

Yeni teknik direktör Fatih Tekke'yle ilk maçında 3 puan kazanmak isteyen Boluspor, antrenmanlarını tamamladı.

Boluspor Teknik Direktörü Fatih Tekke yaptığı basın açıklamasında şunları söyledi:

Artık ligdeki her maç çok önemli. Kendi sahamız ve seyircimiz önünde oynayacağımız bir Adana Demirspor maçı var. Antrenmanlar iyi gidiyor. Bizde bu heyecanımızı taraftarlarımızla birleştirip mutlak galip gelmek istiyoruz. Bunu başaracak güçteyiz.


Takımda eksiklerin olduğunu söyleyenBoluspor Teknik Direktörü Fatih Tekke, 'Kesinlikle zor bir maç olacak. Çünkü Adana Demirspor iyi bir takım. Kafamdaki ilk 11 oluşmaya başladı. Biz futbolun gerçeğine uygun oynamaya çalışacağız. İnşallah 11'e 11 kalıp, dağınık olmadan beraber hareket edebilme kabiliyetini ortaya koymamız gerekiyor. Beraber hareket edebilirsek bu bizi bir yerlere taşır. Ama kopuk kopuk hareket edersek bu bizi bir yerlere taşımaz. Dolaysıyla biz geleli üç gün oldu. Bu bir anda olacak mı? Yüzde yüz olacak diyemeyiz. Beklentimiz bu. Çalışmalarımız bu yönde. Beraber hareket edeceğiz. Sahanın içerisinde kompak bir yapı olacak. Dolayısıyla bunun semeresini alacağız inşallah' dedi.

Boluspor'un yeni teknik adamı Fatih Tekke, antrenman sırasında kendisine çocuklarla ilgilenerek sohbet etti.SIRADAKİ HABER