Haberlerİşçilerden Şenol Kul'a ödeme teşekkürü

İşçilerden Şenol Kul'a ödeme teşekkürü

Terme Belediyesi'nin çeşitli birimlerinde görev yapmakta olan belediye işçileri, Belediye Başkanı Şenol Kul'u makamında ziyaret ederek işçi ödemelerine gösterdiği hassasiyet nedeni ile teşekkür etti

İşçilerden Şenol Kul'a ödeme teşekkürü

Terme Belediyesinin çeşitli birimlerinde görev yapan kadrolu kırk belediye işçisi Belediye Başkanı Şenol Kul’u makamında ziyaret ederek işçi ödemelerine gösterdiği hassasiyet ve özverisi için teşekkür etti. Ziyarette Başkan Şenol Kul ve işçiler sohbet etti, çay içti.

HER ZAMAN YANIMIZDA
Başkan Şenol Kul'un gösterdiği tutumla işçinin yanında olduğunu her zaman gösterdiğini ifade eden Belediye işçilerinden Murat Gödek, "Göreve gelir gelmez öncelikle mahkemelik durumda olduğumuz ve 15 yıldır alamadığımız alacaklarımızı ödedi. Belediye'de yıllardır karşılaştığımız ikramiyeleri zamanında alma sorunumuzu sona erdirdi. Ben burada tüm işçi arkadaşlarımız adına Başkanımıza teşekkür ediyorum. İnşallah bundan sonra da Başkanımızın projelerinin hayata geçirilmesi için işçiler olarak elimizden gelen bütün gayreti göstereceğiz. Başkanımız her zaman bizlerin yanında oldu. İnşallah bizde başkanımızla beraber hizmete devam edeceğiz" dedi.

SIKINTILARI AŞTIK
Çalışanın hakkının her zaman kuruşuna kadar verildiğini ifade eden Başkan Şenol Kul ise, "Göreve ilk geldiğimizde işçi personelimize karşı büyük bir borç vardı. Karşılıklı anlaşarak hem siz alacaklarınızı aldınız hem de biz borcumuzu ödemiş olduk. Bugün belediye çalışanlarımızın geçmiş yıllarda yaşamış olduğu maddi ve manevi sıkıntıları aştık. Termemizi marka bir şehir haline getirmek ve daha güzel hizmetleri sunabilmek adına bizler, bir takım oyunu oynar gibi hep birlikte el birliği ile güç birliği içerisinde çalışmalarımıza devam edeceğiz. Her zaman yanınızda olduğumu bilmenizi isterim. Terme Belediyesi adına yaptığınız çalışmalardaki özverili gayretlerinizden ve ziyaretlerinizden dolayı hepinize tek tek teşekkür ediyorum" diye konuştu.

TEŞEKKÜR HEDİYESİ
Ziyaret sonunda günün anısına Belediye işçileri, Terme Belediye Başkanı Şenol Kul’a, üzerinde “İşçi Dostu Belediye Başkanımız, geçmiş alacaklarımızın ve hak edişlerimizin zamanında ödenmesinde göstermiş olduğunuz hassasiyetinize teşekkür eder, başarılarınızın daim olmasını dileriz” yazılı Atatürk Heykeli hediye etti.SIRADAKİ HABER