HaberlerHenüz hiçbir şey bitmiş değil

Henüz hiçbir şey bitmiş değil

Samsunspor Teknik Direktörü Engin Korukır, ' Önümüzde 14 maç var. Bu 42 puan yapar. Henüz hiçbir şey bitmiş değil' dedi.

Henüz hiçbir şey bitmiş değil

Karşıyaka maçında talihsizlik, şansızlık ve beceriksizlik yaşandığına dikkat çeken Korukır, "Umutsuzluğumuz yok. Önümüzde 14 maç var. Bu 42 puan yapar. Henüz hiçbir şey bitmiş değil. Ne Play-Off umutlarını tükettik ne de küme düşme endişemiz var. Bu korkuyu yaşamıyoruz. Sadece peş peşe galibiyetler elde etmemiz lazım" dedi


ŞANSSIZLIK, BECERİKSİZLİK, TALİHSİZLİK
Samsunspor Teknik Direktörü Engin Korukır, umut dolu açıklamalarda bulundu. Karşıyaka maçını değerlendiren Korukır, "Futbolcularımın hakkını yememek lazım. 70 dakika iyi oynadılar açıkçası. Ama böyle bir maçtan sonra mağlup olmamamız gerekirdi. Hepimiz bundanders çıkaracak. Bir şanssızlık, becerisizlik ve talihsizlik var. Açıkçası bizim de beceriksizliğimiz var. Demek ki biz de eksiklik yapmışız" dedi


KORKU YAŞAMIYORUZ
Ligin çok zorlu geçtiğini ve sonuna kadar mücadelelerini sürdüreceklerini vurgulayan Korukır, "Önümüzde 14 maç var. Bu 42 puan yapar. Hepsine talibiz. Dolayısıyla henüz hiçbir şey bitmiş değil. Ne Play-Off umutlarını tükettik ne de küme düşme endişemiz var. Bu korkuyu yaşamıyoruz. Peş peşe galibiyetler elde etmemiz lazım. Bunun başlangıcını Karşıyaka maçında yapmak istiyorduk, olmadı. Sonuna kadar mücdelemiz devam edecek" diye konuştu.

HEDEF GALİBİYET
Şanlıurfaspor maçında hedeflerinin 3 puan olduğunu dile getiren tecrübeli teknik adam, "Şanlıurfaspor ile çok zor bir maç oynayacağız. Sezon başında o takımın başında ben vardım. Şimdi Şanlıurfaspor, transferleriyle baştan aşağıya değişti. Biz de iyi takımız. Alacağımız sonuçlarla bunu göstereceğiz. Hedefimiz deplasmandan üç puanla dönmek ve bunu başaracak kaliteye sahibiz " dedi.

Muhammet ÇAVUŞOĞLU

 SIRADAKİ HABER