HaberlerEskipazar'da büyük değişim

Eskipazar'da büyük değişim

Altınordu İlçesi Ata Sanayi Sitesi'ni ziyaret eden Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz, 'Eskipazar bölgesi, yeni otogar ve yatırımlar ile büyük bir değişim yaşayacak' dedi

Eskipazar'da büyük değişim

Ordu Belediye Başkanı Enver Yılmaz, Altınordu'daki Ata Sanayi Sitesi'ni ziyaret ederek esnafla birlikte öğle yemeğini yedi.

Yılmaz, özellikle Eskipazar'da sanayi yolunun sıcak asfaltla kaplanması ve bölgeden geçen çevre yolu viyadüğünden bağlantı yolunun açılmasının yanı sıra yapılacak yeni otogar ile bölgenin inanılmaz bir gelişim göstereceğini ifade etti.

İNCELEMEDE BULUNDU
Ziyarette çeşitli incelemelerde bulunduklarını belirten Başkan Yılmaz, "Kamyon garajımızın yeni alan tespitini, bu çerçevede otogarla birlikte Ordu’daki bütün minibüslerimizin toplanacağı mekanları hem yerinde inceledik hem de taahhütlerde bulunduk ve sorunları birebir inceleme imkanı bulduk.Eskipazar, TOKİ’yle birlikte çok büyüyen mahallelerden bir tanesi. Bu mahallemizin her türlü sıkıntısının gerek yerel yönetim gerekse hükümet mahiyetinde başından sonuna kadar takibi ve sorumluluğu bize aittir. Biz de Eskipazar'da hiçbir eksiklik bırakmadan üzerimize düşeni yapıyoruz ve yapacağız" diye konuştu.

 SIRADAKİ HABER