HaberlerBelki Beşiktaş'a Hoca Olarak Geri Dönerim

Belki Beşiktaş'a Hoca Olarak Geri Dönerim

Beşiktaş'tan Çin'e transfer olan Ersan Adem Gülüm, 'Beşiktaş taraftarına teşekkür ediyorum. Onların bende apayrı yeri var. Beşiktaş'tan güzel ayrılıyorum. Futbol bu belli olmaz, belki futbol kariyerim sonlandığında buraya hoca olarak dönerim' dedi.

Belki Beşiktaş'a Hoca Olarak Geri Dönerim

Beşiktaş'tan Çin ekiplerinden Hebei China Fortune'a transfer olan Ersan Adem Gülüm, bugün öğle saatlerinde Madrid'den aktarmalı olarak Çin'e gitti. Ailesiyle vedalaşırken duygu dolu anlar yaşandı. Emel Gülüm ise eşi Ersan'a sarılırken gözleri doldu.

Beşiktaş'ın başarılı stoperi Ersan Gülüm transferiyle ilgili şu açıklamalarda bulundu:

Bir yandan mutluyum bir yandan hüzünlüyüm tabii. Beşiktaş'ta çok güzel günlerim geçti. Beşiktaş'a 6 yıl emek verdim. Türkiye maceram şimdilik bitti. Türkiye'de 10-11 yıllık güzel maceram geçti. İyi kötü maceralarım da oldu. Şimdi yeni bir maceram başlıyor. Eşimle birlikte Çin'e gideceğim. Mutluyum ama bir yandan da üzülüyorum. Hayat devam ediyor. Kariyerim Çin'de devam edecek şimdi inşallah orada da Beşiktaş'taki gibi anılarım olur. Baktığınızda ben transfer oldum ve bir stoper sakatlandı. Bir yandan haberler de geçildi, 'Acaba Ersan kalır mı?' diye. Transfer netleşmişti zaten. Onun için geç oldu. Eğer kulüpler anlaşsaydı belki birkaç hafta daha bekler ondan sonra giderdim. Beşiktaş taraftarına teşekkür ediyorum. Onların bende apayrı yeri var.Beşiktaş'tan güzel ayrılıyorum. Taraftarlarla, başkanla, arkadaşlarımla... Kapıların her zaman bana açık olacağını düşünüyorum. Futbol bu belli olmaz belki futbol kariyerim sonlandığında buraya hoca olarak dönerim. Bütün Beşiktaşlılara, personele, yöneticilere, bütün herkese, basın mensuplarına hakkımı helal ediyorum. Çünkü çok güzel günlerimiz geçti. İlk geldiğimde 25 yaşındaydım, Beşiktaş'tan şimdi ayrılırken ise 29 yaşındayım.SIRADAKİ HABER