HaberlerVaatlerimizin yüzde 66'sı tamam

Vaatlerimizin yüzde 66'sı tamam

AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, 'Reform programımızın, Genel Başkanımız ve Başbakanımız Ahmet Davutoğlu tarafından açıklanmasının ardından iki ay içinde vaadlerimizin yüzde 66'sını yerine getirdik' dedi

Vaatlerimizin yüzde 66'sı tamam

AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, AK Parti Kavak İlçe Başkanı Bülent Yüksel, Belediye Meclisi ve İlçe Teşkilat Üyeleri'ni Türkiye Büyük Millet Meclisi'nde ağırladı.

Ziyarette Başkan Yüksel, yaptıkları teşkilat çalışmaları hakkında Milletvekili Köktaş'a bilgi verdi.

VERDİĞİMİZ SÖZLERİ YERİNE GETİRİYORUZ
Kavak İlçe Teşkilat üyelerine ziyaretlerinden ötürü teşekkür eden ve çalışmalarında başarılar dileyen Milletvekili Köktaş ise, "Ziyaretiniz beni çok mutlu etti. Sizlerin başarılı çalışmaları, milletimizin gösterdiği güven ve destek bizlere güç ve kuvvet veriyor. Meclis Genel Kurulu'nda çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Reform programımız Genel Başkanımız ve Başbakanımız sayın Ahmet Davutoğlu tarafından açıklanmasının ardından iki ay içinde vaadlerimizin yüzde 66'sını yerine getirdik. AK Parti olarak her zaman ne söz verdiysek yerine getiriyoruz, getirmeye de devam edeceğiz. AK Parti hükümetleri döneminde genel de ve yerel de hem ilimiz, hemde Kavak ilçemiz önemli hizmetlerle buluştu, yeni dönem de de yine önemli hizmetlerle buluşacak" diye konuştu.

Ziyaretin sonunda Başkan Yüksel, Milletvekili Köktaş'a tablo hediye etti.

 SIRADAKİ HABER