HaberlerMuhteşem Yüzyıl Kösem son bölüm izle - 13. bölüm

Muhteşem Yüzyıl Kösem son bölüm izle - 13. bölüm

Muhteşem Yüzyıl Kösem son bölümde sultanların savaşı geceye damga vurdu. Muhteşem Yüzyıl Kösem 13. son bölümde neler oldu?

Muhteşem Yüzyıl Kösem son bölüm izle - 13. bölüm

STAR TV'nin iddialı yapımı Muhteşem Yüzyıl Kösem son bölümü dün gece ekrana geldi.

Muhteşem Yüzyıl Kösem son bölümde Kösem ve Safiye Sultan arasındaki savaş iyice kızıştı. Muhteşem Yüzyıl Kösem son bölümü sürpriz gelişmelerin yaşandığı heyecanın yine dorukta olduğu bir bölüm oldu.

Kösem, Safiye’yi can evinden vuruyor!
İki sultan, iki anne bu defa evlatları için savaşıyor. Safiye Sultan, Kösem’i evladıyla tehdit ediyor. Kösem, Safiye’yle savaşında büyük ve acı bir kayıpla daha derinden sarsılıyor. Bu defa sağ kolunu, dostunu ve sırdaşını kurban veriyor! Derviş hakkındaki suçlamayı öğrenen Handan, Derviş’i kurtarmak için çırpınıyor. İkili arasındaki imkansız aşka sürpriz biri tanık oluyor. Payitahta dönen Ahmed yokluğunda olup bitenlerin hesabını soruyor. Derviş ile ilgili kararı ise herkesi şok ediyor! Derviş adım adım ölüme yürüyor. Kösem, Dar’ül Eman’a sığınan Fahriye’yi tekkeden çıkarmak için müthiş bir oyun kuruyor! Kösem’in Fahriye’nin peşinde olduğunu anlayan Safiye, kızının hayatını kurtarabilmek için nefes kesen bir mücadele veriyor.

Safiye Sultan, Kösem’i oğlunun canıyla tehdit eder. Çocukların da dahil olmasıyla ikili arasındaki savaş daha da sertleşir. Kabus gibi bir gece geçiren Kösem, Safiye’ye aynı acıyı yaşatmaya yemin eder ve gözünü Fahriye’ye çevirir. Ancak Kösem’in yaptığı planları dinleyen biri vardır.

Payitahta dönen Ahmed yokluğunda olanları öğrenince çok öfkelenir. Safiye ile Ahmed’in hesaplaşması ikili arasındaki uçurumu daha da derinleştirir.

Ahmed, vezir-i azamı öldürmekle suçlanan Derviş hakkındaki kararını verir. Derviş adım adım ölüme yürürken, Handan kahrolmaktadır. İmkansız aşkın iki kahramanı son kez birbirlerine olan hislerini açar.
Kösem, Fahriye’yi sığındığı Dar’ül Eman’dan çıkarıp, cezasını çekmesini sağlayacaktır. Öyle bir tuzak kurar ki Fahriye için artık geri dönüş mümkün değildir. Safiye zamanında yetişip kızını kurtarabilecek mi? Yoksa en büyük kalp ağrısıyla mı tanışacak?

Muhteşem Yüzyıl Kösem son bölüm izlemek için dizinin yayıncı kuruluşunun web sayfasını ziyaret ediniz


Payitahta dönen Ahmed yokluğunda olanları öğrenince çok öfkelenir. Safiye ile Ahmed’in hesaplaşması ikili arasındaki uçurumu daha da derinleştirir.SIRADAKİ HABER