Haberlerİşte Açıköğretim sınav sonuçları açıklandı - Tıkla Hemen Sorgula

İşte Açıköğretim sınav sonuçları açıklandı - Tıkla Hemen Sorgula

Anadolu Üniversitesi AÖF sınav sonuçları açıklandı... AÖF sınav sonuçları sorgulama sayfası, Açıköğretim sınav sorgulama sayfasına ait bilgileri haberimizin detayında bulabilirsiniz.

İşte Açıköğretim sınav sonuçları açıklandı - Tıkla Hemen Sorgula

Anadolu Üniversitesi AÖF Güz Dönem sonu sınavları açıklandı... Milyonlarca öğrencinin merakla beklediğiAçıköğretim güz dönemi final sınavı sonuçları açıklandı.

23-24 Ocak tarihinde yapılan güz dönemi  AÖF sınav sonuçları açıklandı. Anadolu Üniversitesi açıköğretim güz dönemi final sınavına giren öğrenciler işte merakla beklediğiniz sınavın sonuçları.

 

23-24 Ocakta güz dönemi final sınavı sonuçlarını bekleyen Anadolu Aöf öğrencilerinin 15 günlük bekleyişi sona erdi.

23-24 Ocak 2016 tarihlerinde yapılan AÖF güz dönemi dönem sonu sınavları bir milyondan fazla öğrencinin aktif olarak öğrenim gördüğü Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi AÖF öğrencilerini ilgilendiriyor.

AÖF SINAV GEÇME NOTLARI:

84 – 100 AA 4,00 Geçti
77 – 83 AB 3,70 Geçti
71 – 76 BA 3,30 Geçti
66 – 70 BB 3,00 Geçti
61 – 65 BC 2,70 Geçti
56 – 60 CB 2,30 Geçti
50 – 55 CC 2,00 Geçti
46 – 49 CD 1,70 Ortalamaya Bazlı Geçti
40 – 45 DC 1,30 Ortalamaya Bazlı Geçti
33 – 39 DD 1,00 Ortalamaya Bazlı Geçti
0 – 32 FF 0,00 Kaldı

Sınavdan iki hafta sonrasında Açık Öğretim Fakültesinin sonuçlarının açıklanacağını duyurmuştur. ArtıkAÖF sınav sonuçları çok daha hızlı ve erken ulaşmak mümkün. 

AÖF sınav sonuçları haberimizde verdiğimiz linke tıklayıp T.C. kimlik numaranız ve sizlere verilen aday şifreniz ile AÖF sınav sonuçlarına ulaşabilirsiniz.

AÖF sınav sonuçlarını bir an önce öğrenmek istediğinize eminiz. Fakat Anadolu Üniversitesi'nin AÖF sınav sonuçlarını açıkladığı link yoğunluk yüzünden hata verebilir. Ara ara girip denemenizde fayda var. Açıköğretim güz dönemi final sınavına giren tüm öğrenciler için açıklanan AÖF sınav sonuçları umarız iyidir.

AÖF sınav sonuçlarına cep telefonları ile de ulaşıp sonuçlara bakabilirsiniz. Türkiye'nin en yoğun katılımlı sınavları olan Açıköğretim sınavları bir dönem içerisinde iki kez yapılıyor. Türkiye'de sadece 3 üniversite açıköğretimle uzaktan eğitim vermektedir. Ayrıca sınava giren öğrenciler sınav sorularına da Anadolu Üniversitesi'nin sayfasından ulaşabilir.

 SIRADAKİ HABER