HaberlerSamsun Haber: Şehit annelerine vefa

Samsun Haber: Şehit annelerine vefa

Samsun Haber: Şehit annelerine vefa

Samsun Haber: Mehmetçik Vakfı İl Temsilcisi Emekli Kurmay Albay İbrahim Yıldırım, vakıflarının aldığı kararla Anneler Günü'nde şehit ve gazilerin annelerine 500'er TL yardımda bulunacağını söyledi

Samsun Haber: Mehmetçik Vakfı İl Temsilcisi emekli Kurmay Albay İbrahim Yıldırım, Haber Medya Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve Haber Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Necdet Uzun'u ziyaret etti. Uzun'a çalışmaları hakkında bilgi veren Yıldırım, herkesi vakfa bağışta bulunmaya davet etti.

HABER'E TEŞEKKÜR

Ziyarette bir açıklama yapan Mehmetçik Vakfı İl Temsilcisi Emekli Kurmay Albay İbrahim Yıldırım, "Haber Medya Grubu, Mehmetçik Vakfı'na karşı duyarlı davranmış, her zaman destek hissettirmiştir. Bizler bu hassasiyetten dolayı teşekkür ediyoruz. Mehmetçik Vakfı her ay yaklaşık 9 bin kişiye aylık 7 milyon TL yardım yapmaktadır. Ayrıca Vakfımız şehit ve gazilerin anne ve babalarına, Anneler Günü ve Babalar Günü'nde 500'er TL yardım yapma kararı aldı. Ben tüm milletimize, Mehmetçik Vakfı'na yaptıkları bağışlardan dolayı teşekkür ediyorum ve bağışların artarak devam etmesini diliyorum" diye konuştu.

Haber Medya Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Necdet Uzun ise, ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade etti. Yıldırım ziyaretin anısına vakfı simgeleyen hediyeyi Necdet Uzun'a takdim etti.

Barış BUDANOĞLUSIRADAKİ HABER