HaberlerHafif raylı Samsun'un ulaşım sorununa neşter vurdu

Hafif raylı Samsun'un ulaşım sorununa neşter vurdu

Samsun haber: Samsun Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Coşkun Öncel, 'Raylı sistemimizin Tekkeköy'e kadar ulaşmasıyla birlikte bu bölgede yaşanan ulaşım sıkıntılarına neşter vurduk' dedi.

Hafif raylı Samsun'un ulaşım sorununa neşter vurdu

Samsun Haber: Genel Sekreter Coşkun Öncel, Çarşamba Şoförler Odası Başkanı Musa Bala’yı kabul etti. Çarşamba Şoförler Odası Başkanı Musa Bala Büyükşehir Belediyesi’nden Çarşamba ve çevre ilçelerinde personel taşımacılığı başta olmak üzere birçok konuda destek aldıklarını belirterek Genel Sekreter Coşkun Öncel’e isminin yazıldığı bakır işlemeli bir tablo hediye takdim ederek teşekkür etti.
SAMULAŞ tarafından yapılan büyük projelerle yolcu taşımacılığında büyük mesafeler kat ettiklerini belirten Samsun Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Coşkun Öncel, “Belediyemiz bünyesinde hizmet veren SAMULAŞ kentin ulaşım sorunun çözülmesi noktasında büyük bir öneme sahip. Samsun’un tüm ilçelerine hatta mahallelerine ulaşım sağlıyoruz. Raylı sistemimizin Tekkeköy’e kadar ulaşmasıyla birlikte bu bölgede yaşanan ulaşım sıkıntılarına neşter vurduk” açıklamalarında bulundu.SIRADAKİ HABER