HaberlerBalıkesir haberCumhurbaşkanı Erdoğan Balıkesir'e geliyor

Cumhurbaşkanı Erdoğan Balıkesir'e geliyor - Balıkesir haber

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, yapımı tamamlanan yatırımların açılış programına katılmak üzere yarın (perşembe) Balıkesir'e geliyor.

Cumhurbaşkanı Erdoğan Balıkesir'e geliyor

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, yarın saat 14.00'de Balıkesir'de olacak. Erdoğan'ın gerçekleştireceği ziyaret ve toplu açılış töreni hakkında açıklama yapan Balıkesir Vali Ersin Yazıcı, '6 Nisan Perşembe günü saat 14.00'da Kuva-yi Milliye Meydanında gerçekleştireceğimiz toplu açılış programına Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan teşrif edecekler. Cumhurbaşkanımıza kalabalık bir heyetin ve çeşitli bakanlıkların üst düzey bürokratlarının da eşlik etmesini bekliyoruz' dedi.
Vali Yazıcı, yapımı tamamlanan ve 6 Nisan Perşembe günü saat 14.00'da düzenlenecek törenle Balıkesir halkının hizmetine sunulacak olan toplam 78 tesisin hizmete açılacağını ifade etti. Toplu açılış törenine tüm Balıkesir halkını davet eden Vali Yazıcı, 'Bu yatırımların gerçekleşmesini sağlayan, başta Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ve Başbakanımız sayın Binali Yıldırım olmak üzere, Sayın Bakanlarımıza ve Bakanlıklarımızın çalışanlarına, yatırımların gerçekleşmesinde emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum. Balıkesir halkını toplu açılış törenimize davet ediyorum' şeklinde konuştu.


SIRADAKİ HABER