HaberlerSamsun haberSamsunspor: LOCA SATILIYOR KASA DOLUYOR

Samsunspor: LOCA SATILIYOR KASA DOLUYOR

Samsunspor: LOCA SATILIYOR KASA DOLUYOR

Samsunspor: Samsunspor'un yeni mabedi Tekkeköy 19 Mayıs Stadyumu'nun locaları tek tek satılıyor. Başkan Erkurt Tutu'nun yürüttüğü görüşmeler sonucunda SAMKON Genel Başkanı Hasan Kaya Aşçı ve işadamı Erhan Doruk birer loca satın aldı

Samsunspor: GELİR BEKLENİYOR

Kırmızı- Beyazlıların her anlamda büyük gelir beklediği 33 bin 919 kişilik Tekkeköy 19 Mayıs Stadı'ndaki, 54 adet locanın satış görüşmeleri sürüyor. Başkan Erkurt Tutu'nun sürdürdüğü görüşmeler sonucunda Samkon Genel Başkanı ve ASTAŞ Holding Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Hasan Kaya Aşçı, loca satın aldı. Aşçı'yla birlikte kulübe stat reklamı vererek ve eşya piyangosu bileti alarak da destek veren işadamı Erhan Doruk'un da loca aldığı açıklandı.

TEŞEKÜR EDİLDİ

Samsunspor'a geçmişte de yardımları bulunan Kaya Aşçı, "Bizler her ne kadar gurbette iş hayatını sürdürüyorsak da, doğdumuz şehri unutmuyoruz. Samsun aşığı ve Samsunspor sevdalısıyız. Loca alarak bir kıvılcım olmak istedim. İsterim ki diğer işadamlarımız da, hemşerilerimizde Samsunporumuz'a destek olsun. Her şey güzel Samsunumuz ve Samsunsporumuz için" dedi. Samsunspor'un resmi internet sitesinden yapılan açıklamada her iki destekciye de teşekkür edildi.