HaberlerOrdu haberAltınordu'da asfalt çalışması sürüyor

Altınordu'da asfalt çalışması sürüyor - Ordu haber

Altınordu Belediyesinin mahallelerde sıcak asfalt çalışmasına devam ediyor.

Altınordu'da asfalt çalışması sürüyor

Altınordu Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler ilçenin en büyük mahallelerinden olan Bucak Mahallesi'nde sıcak asfalt çalışmasına aralıksız devam ediyor.
Şehrin genelinde alt yapı ve üst yapı çalışmalarının devam ettiğini ve 2017 yılının Altınordu ilçesinde sıcak asfalt dönemi olacağını vurgulayan Başkan Engin Tekintaş, alt yapı çalışmalarının bittiği mahalle ve sokaklarda sıcak asfalt ve baskı beton kaldırım çalışmasına kaldıkları yerden devam ettiklerini söyledi.
Başkan Engin Tekintaş yaptığı açıklamada, 'Altınordu Belediyesi olarak ilçe genelinde yaptığımız sıcak asfalt çalışmasına devam ediyoruz. Ekiplerimiz alt yapı çalışmalarını tamamladıkları alanlarda sıcak asfalt ve baskı beton kaldırım çalışması gerçekleştiriyor. Çalışmalarımız şuan ilçemizin en büyük mahallesi olan Bucak Mahallemizde devam ediyor. Buradaki hedefimiz 5,5 km'lik bir yol ağımızı sıcak asfaltta kavuşturmaktı. Şu ana kadar 4.1 km'lik bir alanda sıcak asfalt çalışması gerçekleştirdik. Geriye kalan kısım için ise ekiplerimiz alt yapı çalışmalarına devam ediyorlar' dedi.

'11 ayrı noktada 60 personel ile çalışıyoruz'
Çalışmaların 11 ayrı noktada 60 personelle devam ettiğini kaydeden Başkan Engin Tekintaş, 'Çalışmalarımızı Ordu Büyükşehir Belediyemiz, YEDAŞ, OSKİ ile koordineli halde yapıyoruz. Sıcak asfalt çalışması yaptığımız alanlara baskı beton kaldırım yaparak mahallelerimizde kaliteyi artırmaya devam ediyoruz. Bir şehri yeniden inşa ediyoruz. İlçemiz geçmişte adeta bir enkazdı. Şimdi bu enkazı bu şehrin kaderi olmaktan çıkartıp, modern ve geleceği parlak bir ilçe haline getirmek için çaba gösteriyoruz. Ekiplerimiz şuan 11 ayrı noktada 60 personelimiz çalışmalarına devam ediyor' diye konuştu.SIRADAKİ HABER