Haberlerİstanbul haberBeyoğlu'nda spor salonu cinayeti kamerada

Beyoğlu'nda spor salonu cinayeti kamerada - İstanbul haber

Beyoğlu'nda sahibi oldukları spor salonunu kapatacakları esnada uğradıkları silahlı saldırı sonucu ölen Gökhan Sarı ile eşi Elif Sarı'nın yaralandığı o anlara ait güvenlik kamera görüntüleri ortaya çıktı.

Beyoğlu'nda spor salonu cinayeti kamerada

Olay, geçtiğimiz 22 Mart Çarşamba günü akşam saatlerinde Beyoğlu Keçeci Piri Mahallesi Ejdat Sokak üzerindeki bir spor salonunda meydana geldi. Gökhan Sarı (43), eşi Elif Sarı (36) ile salonu kapatacakları esnada şapkalı, yüzü atkıyla gizli ve eldivenli bir şahıs tarafından silahlı saldırıya uğradı. Sadece 6 saniye süren saldırıda, Gökhan Sarı olay yerinde hayatını kaybederken, eşi Sarı ise bacağından yaralandı. Olay sonrası kurşunların hedefi olan Elif Sarı, kaldırıldığı hastanede tedavi altına alındı. Tüm bu yaşananlar ise güvenlik kameralarına saniye saniye yansıdı.
6 saniye boyunca ateş etti
Güvenlik kameralarına yansıyan görüntülerde Gökhan Sarı, eşi Elif Sarı ile salondan çıkacağı esnada kimliği belirsiz şahıs içeriye giriyor. İçeride silahı rastgele ateşleyen saldırgan, etrafa saydırdıktan sonra yere düşen Gökhan Sarı'ya peş peşe ateş ediyor. Elif Sarı ise bacağından yaralanarak yere düşüyor. Ardından saldırgan olay yerinden hızlıca kaçıyor.
Tabanca ve eldiven mezarlıkta bulundu
Sadece 6 saniye süren olayda, saldırganın çiftin lise ve ortaokul öğrencisi iki çocuklarını da hedef aldığı, ancak çocukların son anda kurşunlardan kaçtığı tespit edildi. Tedavisi süren Elif Sarı'nın ifadesinin alınamadığı öğrenilirken, Cinayet Büro Amirliği ekipleri saldırıyla ilgili soruşturmayı ve zanlıyı arama çalışmalarını sürdürüyor. Öte yandan saldırganın olayda kullandığı tabanca ve eldivenin ise Hasköy Mezarlığı'nda bulunduğu tespit edildi.
Hayatını kaybeden eşi Sarı ise geçtiğimiz hafta Cuma günü, Beyoğlu'nda bulunan Hacı Şaban Camii'nde öğle namazını müteakip kılınan cenaze namazının ardından Hasköy Kalaycıbahçe Mezarlığı'na defnedildi.

Beyoğlu’nda spor salonu cinayeti kameradaSIRADAKİ HABER