HaberlerGaziantep haberAraban İlçe Emniyet Amirliği polis şehitler için Mevlit okuttu

Araban İlçe Emniyet Amirliği polis şehitler için Mevlit okuttu

Araban İlçe Emniyet Amirliği polis şehitler için Mevlit okuttu

Araban İlçe Emniyet Amirliği, Türk Polis Teşkilatının 172'inci kuruluş yıl dönümü etkinlikleri kapsamında tüm şehitler için Mevlit-i Şerif okutuldu.


Araban İlçe Emniyet Amirliği, 10 Nisan Türk Polis Teşkilatının kuruluşunun 172'inci yıl dönümü etkinlikleri kapsamında ilçe merkezi Yeşilova Mahallesindeki Sa'd Bin Ebi Vakkas Hazretleri Caminde yatsı namazına müteakip İlçe Müftüsü Abdüsselam Aydın ile ilçe merkezindeki tüm camilerin İmam-Hatiplerinin katılımı ile okunan Mevlit-i Şerife vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi.
Polis, vatandaşlara cami girişinde gül suyu dağıttı, Mevlit-i Şerif esnasında da çikolata ile meyve suyu ikram edildi.
Mevlit bitiminde cami cemaatiyle birlikte tüm şehitler için toplu dua edildi. Mevlit-i Şerif sonunda İlçe Müftüsü Abdüsselam Aydın, ülkenin birliği, bütünlüğü, bağımsızlığı, bayrağı ve istiklali için mücadele ederken vatan için şehit olan tüm şehitleri rahmet ve minnetle andıklarını belirterek, tüm şehit güvenlik güçlerine Allah'tan rahmet diledi.
Programına Araban Belediye Başkanı Mehmet Özdemir, Araban Cumhuriyet Savcısı Ali Caner, Araban İlçe Emniyet Amir Vekili Komiser Yardımcısı Abdülkadir Özpınar, Araban İlçe Müftüsü Abdüsselam Aydın, AK Parti Araban İlçe Başkanı Kamil Murat Kasney, Araban İlçe Emniyet Amirliğinde görevli tüm polis memurları, Arabanlı şehit aileleri, ilçe esnafları ile vatandaşlar katıldı.

Araban İlçe Emniyet Amirliği polis şehitler için Mevlit okuttuSIRADAKİ HABER