HaberlerBafra Belediye Başkanı Zihni Şahin: 'Her zaman yanınızdayız'

Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin: 'Her zaman yanınızdayız'

Samsun Haber: Dünya Otizm Günü nedeniyle ilçedeki özel bir eğitim kurumunu ziyaret eden Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin, 'Anneler, babalar, idarecilerimiz ve öğretmenlerimiz büyük fedakârlık gösteriyor. Bizler de sizin yanınızda olmaya devam edeceğiz' dedi

Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin: 'Her zaman yanınızdayız'

Samsun Haber: Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin, AK Parti Samsun Milletvekili Orhan Kırcalı, Kaymakam Ali Fuat Türkel, AK Parti İlçe Başkanı Tuncay Yurduseven, İlçe Müftüsü Necmettin Kayar, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Ali Katipoğlu ile birlikte Doğankaya Özel Eğitim Uygulama Merkezi’ni ziyaret ederek öğrenci ve öğretmenlerle sohbet etti.

TAKDİR EDİYORUZ

Ziyareti Dünya Otizm Günü nedeniyle düzenlediklerini belirten Belediye Başkanı Şahin, "Otizm, doğuştan olan, beynin ve sinir sisteminin farklı yapısından ya da işleyişinden kaynaklandığı kabul edilen bir durumdur. Uygulama merkezimiz bu durumda olan çocuklarımızla ilgilenmekte ve yardımcı olmaktadır. Anneler, babalar, idarecilerimiz ve öğretmenlerimiz büyük fedakârlık gösteriyor. Allah, hepsinin yardımcısı olsun. Çocuklarımızı çok seviyor, anne ve babaları ile öğretmenlerimizi takdir ediyor ve saygılarımı sunuyorum” dedi.

Ziyaret sırasında Okul Müdürü Dursun Dündar, Başkan Şahin’e destekleri için teşekkür etti.SIRADAKİ HABER