HaberlerTekirdağ haberŞehit Polis İsmet Yiğit mezarı başında anıldı

Şehit Polis İsmet Yiğit mezarı başında anıldı - Tekirdağ haber

Malkara İlçe Emniyet Müdürlüğü tarafından Şehit Polis İsmet Yiğit'in mezarına bir ziyaret gerçekleştirildi.

Şehit Polis İsmet Yiğit mezarı başında anıldı

Malkara İlçe Emniyet Müdürü Cüneyt Aydın, Komiser Yardımcısı Emel Türk, Polis Memurları Aysel Şahin, Mehmet Özdoğan, Özlem Duran ve İlçe Emniyet Müdürlüğü'nde görevli Memur Taşkın Şahin, 1995 yılında Bakırköy Devlet Hastanesi'nde uğradığı saldırı sonucu şehit düşen Polis Memuru İsmet Yiğit'in Elmalı Mahallesi'ndeki mezarını ziyaret etti.
Türk Polis Teşkilatı'nın 172. Kuruluş Yıldönümü vesilesiyle gerçekleştirilen ziyarette, Şehit Polis İsmet Yiğit'in mezarına çiçek sunuldu. Düzenlenen anma töreninde, Şehit Polis İsmet Yiğit'in amcası Sait Yiğit, kardeşi Kazım Yiğit, akrabaları Ekrem Yiğit, Bayram Dizgin, Şaban Balcı ve Elmalı Mahallesi Muhtarı Hasan Çinko da yer aldı. Emekli İmam Osman Sağlam tarafından okunan duaların ardından mezarlıktaki tören tamamlandı.
Ardından Elmalı'daki bir kahvehaneye giren Malkara İlçe Emniyet Müdürü Cüneyt Aydın ve İlçe Emniyet Müdürlüğü'nde görevli polis memurları tarafından Şehit Polis İsmet Yiğit'in yakınlarına da yine çiçek takdim edildi.

'Biz hiçbir zaman şehitlerimizi unutmadık'
Ziyaretle ilgiyi konuşan İlçe Emniyet Müdürü Cüneyt Aydın, 'Türk Polis Teşkilatı'nın kuruluşunun 172. yıldönümü münasebetiyle her yıl olduğu gibi yine şehitlerimizi ziyaret ediyoruz. Biz hiçbir zaman şehitlerimizi unutmadık ve unutmayacağız' ifadelerini kullandı.,

Şehit Polis İsmet Yiğit mezarı başında anıldıSIRADAKİ HABER