HaberlerSamsun haberSamsun Haber: Başkan istedi, bakan 'evet' dedi.

Samsun Haber: Başkan istedi, bakan 'evet' dedi.

Samsun Haber: Başkan istedi, bakan 'evet' dedi

Samsun Haber: Atakum Belediyesini ziyaret ederek Başkan İshak Taşçı'dan devam eden projelerin hangi aşamalarda olduğu hakkında bilgi alan Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Mevlana Mahallesi'nde kapalı bir spor salonu yapılması için de düğmeye bastı.

Samsun Haber: Samsun’un dört bir yanında sürdürülen referandum çalışmalarına katılan Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Atakum ilçesinde gerçekleştirdiği programı sırasında Atakum Belediyesini ziyaret etti. Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı tarafından karşılanan Bakan Kılıç, daha sonra belediye çalışanlarıyla sohbet etti.

“Atakum değişiyor, gelişiyor”

Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı’dan belediyede devam eden projelerin aşamaları hakkında bilgi alan Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, “Atakum ilçesinde yerel yönetimler noktasında önemli çalışmalar yapılıyor. Bir taraftan bakanlığımızın gençlik ve spor odaklı projeleri, bir taraftan Atakum Belediyesinin önemli yatırımları ve çalışmaları ile Atakum ilçesi büyümeye, değişmeye ve gelişmeye devam ediyor” dedi.

Atakum’a spor salonu müjdesi

Atakum ilçesinin genç nüfusu ve sportif faaliyetler noktasındaki yoğunluğu nedeniyle bir kapalı spor salonu ihtiyacı duyduklarını ifade eden Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı’nın bu sözleri üzerine, Bakan Kılıç bölgedeki uygun yerler hakkında bilgi aldı. Harita üzerinde gösterilen noktaları inceleyen Bakan Akif Çağatay Kılıç, Mevlana Mahallesi’nde kapsamlı bir kapalı spor salonu yapılması için düğmeye bastı.

“Bakan kılıç, bize güç katıyor”

Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç’ın ziyareti karşısında duydukları memnuniyeti dile getiren Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, “Şehrimizin bir bakana sahip olmasının avantajlarını her zaman yaşıyoruz. Bu anlamda her zaman destekçimiz olan, projelerimize ve çalışmalarımıza güç katan Sayın Bakanımıza teşekkür ediyoruz. Devam eden projelerimizin aşamaları hakkında kendisini bilgilendirdik. Övgü dolu sözleriyle gururlandık” diye konuştu.

Esma-ül Hüsna hediyesi

Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, ziyaretin anısına Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç’a, üzerinde Allah’ın 99 isminin bulunduğu ‘Esma-ül Hüsna’ tablosu hediye etti. Bakan Kılıç, Atakum Belediyesinden birim müdürleri ve belediye çalışanları tarafından uğurlandı.