HaberlerMalatya haberEvkur Yeni Malatyaspor'a 200 bin TL destek

Evkur Yeni Malatyaspor'a 200 bin TL destek - Malatya haber

Battalgazi Belediyesi, Evkur Yeni Malatyaspor'a 200 bin TL'lik maddi destekte bulundu.

Evkur Yeni Malatyaspor'a 200 bin TL destek

Evkur Yeni Malatyaspor Yönetim Kurulu Üyeleri Mehmet Maden ve Müslüm Boztaş, beraberinde iş adamı Remzi Uğur ile birlikte Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan'ı ziyaret etti. Başkan Gürkan, MORMAŞ Yönetim Kurulu'nun yaptığı toplantı sonrası 200 bin TL'lik çeki Evkur Yeni Malatyaspor yönetimine teslim ettiklerini söyledi.

'Malatyasporumuza güveniyoruz'
Evkur Yeni Malatyaspor Yönetim Kurulu Üyeleri Mehmet Maden ve Müslüm Boztaş, beraberinde iş adamı Remzi Uğur ile birlikte Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan'ı ziyaret etti. Maden ve Boztaş, takıma yapılan 200 bin TL'lik maddi yardımdan dolayı Başkan Gürkan'a teşekkür etti. Ziyarette konuşan Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, Evkur Yeni Malatyaspor'a Süper Lig yolunda başarılar dileyerek, 'Süper Lig' çıkma yolunda başarılı bir performans sergileyen Yeni Malatyaspor'a bundan sonraki süreçte yapacağı karşılaşmalarda başarılar diliyorum. Bizim de karınca kararınca Malatyaspor'umuza bir katkımızın olması gerekirdi. Bizler de MORMAŞ Yönetim Kurulu olarak yaptığımız toplantıda takımımıza 200 bin liralık katkıda bulunma kararı aldık. Allah hayırlı uğurlu etsin. Malatyaspor'umuza tekrar başarılar diliyorum. Takımımıza güveniyoruz. Galibiyet serilerine devam edeceğine inanıyorum. Maç İstanbul'da oynanacak. İstanbul bizim için hep uğurlu geldi. Şimdiye kadar orada oynadığımız maçlarda hiç kaybetmedik. Bu galibiyet serisinin İstanbul'da devam etmesini diliyorum. Malatyaspor, Malatyamızın ortak paydasıdır. Malatyaspo'run başarısı hepimizi sevindirecektir. Yöneticileri, teknik kadroyu ve futbolcularımızı tebrik ediyoruz. Takımımızın galibiyet serisine bu hafta da Ümraniyespor ile devam edeceklerine inanıyorum. Taraftarımıza da İstanbul'da takımımızı yalnız bırakmadıkları için teşekkür ediyorum. Bizim katkılarımız sadece maddi olarak değil, takımımıza teknik ve sporcu konusunda da desteklerimiz devam edecektir' diye konuştu.

'Takımımızı bir üst lige çıkarmak için gayret göstermeliyiz'
Evkur Yeni Malatyaspor Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Maden ise, 200 bin TL'lik çekten dolayı başkan Gürkan'a teşekkür ederek, 'Her zaman maddi manevi yanımızda olan Battalgazi Belediye Başkanımıza çok teşekkür ediyorum. Kendisinin taraftarımıza verdiği destekleri de biliyoruz. Şampiyonluğa giden takımımıza herkesin elinden gelen desteği vermesi gerekiyor. El ele vererek takımımızı bir üst lige çıkarmak için gayret göstermeliyiz. Süper ligde oynamak için gece gündüz yönetim olarak çalışıyoruz. Başkanımıza yardımlarından dolayı çok teşekkür ediyoruz' şeklinde konuştu.

Evkur Yeni Malatyaspor’a 200 bin TL destekSIRADAKİ HABER