HaberlerBaşkan Erdoğan Tok, gençlerle buluştu

Başkan Erdoğan Tok, gençlerle buluştu

19 Mayıs Gençlik Kampı'nda gençlerle buluşan İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, 'AK Parti Hükümeti gençlerimize her zaman sahip çıkmıştır' dedi

Başkan Erdoğan Tok, gençlerle buluştu

İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, AK Parti İl Gençlik Kolları tarafından gerçekleştirilen 2. Geleneksel İstişare Kampı'nda gençlerle bir araya geldi.

Samsun19 Mayıs Gençlik Kampı'nda sabahın erken saatlerinden gençlik kolları mensupları ile buluşan Başkan Tok, gençlere "Ümmet Gençliği" adlı konferans ile teşkilatçılık noktasında geçmiş tecrübelerini aktardı.

BAŞKAN TOK'A TEŞEKKÜR
Gençlerin her zaman yanında ve destekçisi olduğu için Başkan Tok'a teşekkür eden AK Parti Samsun İl Gençlik Kolları Caner Göktepe, "Bir telefon kadar uzağımızda olan isteklerimizi hiç bir zaman geri çevirmeyen başkanımızı kampımızda ağırlamaktan mutluluk duyuyoruz. Bizlerin her zaman yanında olan her türlü desteği ile yalnız bırakmayan İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok'a teşekkür ediyoruz" dedi.

AZİM VE SABIRLA ÇALIŞIN
Gençlerim azimli ve sabırla çalışmalarının sonunda büyük başarılara imza atacağını söyleyen İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, "Sabahın ilk saatlerinden karşımızda güçlü dimdik duran gençlerimizle bir arada olmak bizlere onur ve güç veriyor.AK Parti İl Gençlik Kollarımız tarafından düzenlenen 2. Geleneksel İstişare Kampı'nda bir araya gelerek ülkesinin şehrinin geleceği için günlerce istişareler yapan gençlerimizi tebrik ediyorum. Görüyoruz ki gençlerimiz doğru yolda hızla ilerliyor. Başarının sırrını bulan gençlerimiz de, başarının her zaman çalışmakta olduğunu anlamış durumda. Bizler de yorulmadan çalışan gençlerimizi gördükçe daha çok iş ve hizmet aşkı ile koşturmaya devam ediyoruz. Gençlerimiz bizlere her zaman güç veriyor. Onların gözlerindeki parıltıyı heyecanı gördükçe her zaman onlara destek olma gereği duyuyoruz. Eğer gençliğimizi sağlam tutarsak, geleceğimizi aydınlatmış olacağız. Genç, inancı ve idealı uğruna fedakarlık yapabilendir. Ben de gençlerimizde bu fedakarlığı görüyorum. Yorulmak bilmeyen gece gündüz çalışan gençlerimizi gördükçe, geleceğe emin ve sağlam adımlarla ilerlediğimize şahit oluyoruz" dedi.

GENÇLERE ÖNEM ARTTI
AK Parti Hükümeti tarafından gençlere yönelik önemli ve büyük projelere imza atıldığını belirtenErdoğan Tok, "AK Parti Hükümeti gençlerimize her zaman sahip çıkmıştır. Geliştirilen projeler ile gençlerin önü sonuna kadar açılmıştır. Gerek eğitim gerek sosyal alanlarda büyük başarılara imza atan devletimiz, gençlerimiz için yeni ve geleceğe dair büyük adımlar atmaya da devam ediyor. İçinde bulunduğumuz Gençlik Kampı gibi gençlerin sosyal ve kültürel gelişimlerini arttıracak bu mekanlarla gençlere verdiği önemi her zaman gösteren Gençlik ve Spor Bakanlığımız İlkadım ilçemizde Türkiye'nin en büyük Gençlik Merkezi'nin temellerini attı. İlçemizde hayat bulan bu merkez gençlerimizi sokaklardan çekerek kötü alışkanlıklardan uzaklaştıracak ve topluma faydalı bir birey haline getirecek. Bir belediye başkanı olarak gençliğimde şu an AK Parti Gençlik Kollarımızın gerçekleştirdiği istişare kamplarını çadırların içinde gerçekleştiriyorduk. Şimdi büyük anlamda imkanlarımız var ve gençlerimiz bu imkanlardan en güzel şekilde faydalanarak ülkesine milletine en güzel şekilde hizmet etme anlayışı ile büyük başarılara imza atmalıdır" diye konuştu.

Konuşmasının ardından gençlerle hatıra fotoğrafı çektiren Başkan Erdoğan Tok daha sonra gençlere İlkadım Belediyesi tarafından derlenen "Divan Şiiriyle Değerler Eğitimi Kitap Seti" armağan etti.

 SIRADAKİ HABER