Haberlerİzmir haberBayraklı Belediyesi web sitesi yenilendi

Bayraklı Belediyesi web sitesi yenilendi - İzmir haber

Bayraklı Belediyesi web sitesini yenilendi. Yeni görünümü, elektronik ortamda yapılabilen yeni hizmetleriyle Bayraklı Belediyesi, artık daha hızlı ve güvenli hizmet verecek.

Bayraklı Belediyesi web sitesi yenilendi


Günümüzün en yeni teknolojilerini yakından takip eden Bayraklı Belediyesi e-dönüşüm kapsamında daha kaliteli elektronik hizmet sunabilmek için yeni yüzüyle www.bayrakli.bel.tr adresinden vatandaş odaklı hizmetlerine hız kesmeden devam ediyor. Yenilenen modern tasarımı, eklenen yeni hizmetleriyle daha hızlı ve güvenilir işlem olanağı sağlayan Bayraklı Belediyesi web sitesi, görünümüyle de beğeni topluyor.

Birçok işlem tek adres üzerinden yapılabiliyor
Bayraklı Belediyesi Bilgi İşlem Müdürlüğü tarafından yürütülen çalışmalarda Bayraklı Belediyesi, web sitesindeki teknik özellikleri, resimlerini, video yayınlarını ve vermiş olduğu e-hizmetleri ile ilgili vatandaşlara daha kaliteli, hızlı ve güvenilir bilgiye rahatça ulaşmalarını sağlamayı amaçlıyor. Tanıtım aracı olarak kullanılmasının dışında web tasarımı sonucunda elde edilen web sitesinin bir diğer önemli artısı da vatandaşa internet üzerinden 7/24 online hizmetlerin açık olarak sunuluyor olması. Yeni uygulama ile vatandaşlar sayfaya girdiklerinde Bayraklı Belediyesi hakkında bilgilere ve duyurulara ulaşıp, belediye tarafından sunulan elektronik hizmetlerden faydalanabiliyor. Site üzerinden e-Belediye, e-imar, kültür ve sanat, spor, bilgi edinme başvurusu ve sorgulaması, sicil, tahakkuk, tahsilat bilgileri sorgulama, talep/öneri başvurusu ve sorgulaması, Bayraklı haritasına, güncel Bayraklı etkinlik ve haber duyurularına, nöbetçi eczanelere ve birçok yeni eklentilere çok kolay erişim sağlanabiliyor.

'Yenilikleri yakından takip ediyoruz'
Bayraklı Belediye Başkanı Hasan Karabağ, belediyenin teknoloji alt yapısını güçlendirdiklerini belirterek, 'Bayraklı Belediyesi olarak yenilikleri yakından takip ediyoruz. Web sitemiz üzerinden elektronik belediyecilik hizmeti veriyoruz. Vatandaşımız istediği bilgiye istediği zaman kolaylıkla ulaşabilecek' dedi.

Bayraklı Belediyesi web sitesi yenilendiSIRADAKİ HABER