HaberlerMücadeleden vazgeçmeyeceğiz

Mücadeleden vazgeçmeyeceğiz

Mücadeleden vazgeçmeyeceğiz

Samsun'da 'hayır' çalışması yürüten bir grup, kültür merkezine yönelik saldırıya ilişkin düzenlediği basın açıklamasında, 'Mücadeleden vazgeçmeyeceğiz' dediler

Referandum sürecinde 'hayır' çalışması yürüten grup, geçtiğimiz günlerde Kazım Koyuncu Gençlik ve Kültür Merkezi'ne yönelik düzenlenen taşlı saldırıya ilişkin basın açıklaması yaptı.

Grup adına açıklama yapan ve düzenlenen saldırıların çalışmalarını durdurmayacağını belirten Esra Sidre Kaya, "Aydınlık yarınlar için mücadele eden bizler karşımıza çıkan bütün engellere rağmen bu onurlu yolda yürümekten ve mücadele etmekten asla vazgeçmeyeceğiz" dedi.

Mücadeleden vazgeçmeyeceğiz

ŞARKILAR SÖYLEMEYE
DEVAM EDECEĞİZ
Yaptıkları hiçbir etkinlikten karşılık beklemediklerini belirten Kaya, "Kazım Koyuncu’nun adını en güzel biçimde yaşatmak ve insanlara aktarmak için uğraşıyoruz. Bir sanatçının anısını yok etmek isteyen bu kişiler kötülüğün ve düşmanlığın temsilcileridir. Bizler her şeye rağmen yeryüzüne şarkılar söylemeye devam edeceğiz" dedi.

Mücadeleden vazgeçmeyeceğiz

MAHALLELİDEN KINAMA
Kültür merkezinin bulunduğu mahallede yaşayan vatandaşlar saldırıyı kınadıklarını belirterek, "Gençler burada güzel işler yapıyor ve zamanlarını değerlendiriyordu. Herkesin sevgisini kazanmışlardı ve bu saldırıyı kim neden yapar anlam veremiyorum" dedi.

Tayfur KARA SIRADAKİ HABER